Na úpatí Montmartru

Na úpatí Montmartru - Britta Röstlund | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Britta Röstlund
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na úpatí Montmartru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na úpatí Montmartru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Britta Röstlund. Číst Na úpatí Montmartru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Novinářka Helena a prodavač potravin Mancebo se vzájemně neznají, přesto je však cosi spojuje. Jednoho dne na úpatí Montmartru dostanou záhadnou nabídku práce – Helenu osloví v kavárně neznámý muž s otázkou, zda čeká na pana Belliviera, a když ze zvědavosti odpoví ano, ocitne se v opuštěné kanceláři, kde má přeposílat zakódované e-maily. Manceba zase požádá tajemná madame Cat, aby zjistil, zda je jí manžel nevěrný. Co mají tyto záhady společného? A jak oba naloží s možností docela změnit svůj život?


...řka Helena a prodavač potravin Mancebo se vzájemně neznají, přesto je však cosi spojuje ... E-kniha: Na úpatí Montmartru - Britta Röstlund | Knihy.ABZ.cz ... . Jednoho dne na úpatí Montmartru dostanou záhadnou nabídku práce - Helenu osloví v kavárně neznámý muž s otázkou, zda čeká na pana Belliviera, a když ze zvědavosti odpoví ano, ocitne se v opuštěné kanceláři, kde má přeposílat zakódované e-maily. Na úpatí Montmartru - Britta Rostlund Novinářka Helena a prodavač potravin Mancebo se vzájemně neznají, přesto je však cosi spojuje. Jednoho dne na úpatí Montmartru dostanou záhadnou nabídku práce - Helenu osloví v kav ... Kniha Na úpatí Montmartru | Knihy pre každého ... . Jednoho dne na úpatí Montmartru dostanou záhadnou nabídku práce - Helenu osloví v kavárně neznámý muž s o > více Jednoho dne na úpatí Montmartru dostanou záhadnou nabídku práce - Helenu osloví v kavárně neznámý muž s otázkou, zda čeká na pana Belliviera, a když z e zvědavosti odpoví ano, ocitne se v opuštěné kanceláři, kde má přeposílat zakódované e-maily. Každý den přitom obdrží od recepční ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY