Nic než přítomnost

Nic než přítomnost - Jack Kornfield | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jack Kornfield
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nic než přítomnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nic než přítomnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Kornfield. Číst Nic než přítomnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve své stěžejní knize přináší proslulý Jack Kornfield, úžasný vyprávěč a učitel, nadčasové poselství: je možné nalézt štěstí i svobodu, a to kdykoli a kdekoli. Nesejde na tom, zda procházíte bolestným obdobím osobní ztráty či neúspěchu nebo vás třeba čekají náročné změny. Ve skutečnosti právě tehdy, když se musíme vyrovnávat se složitou situací, nastává ideální okamžik otevřít mysl a srdce a odvahu, bdělost a soucit. Meditačními technikami můžeme dosáhnout harmonie a klidu. Neexistuje nic než přítomnost.


... přítomnost porovnaj ceny v 11 obchodoch od 9 ... Nic než přítomnost - Jack Kornfield — Kniha.cz ... .8 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp NIC NEŽ PŘÍTOMNOST najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk 0 hodnocení Nic než přítomnost 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Ve své stěžejní knize přináší proslulý Jack Kornfield, úžasný vyprávěč a učitel, nadčasové poselství: je možné nalézt štěstí i svobodu, a to kdykoli a kdekoli. Nesejde na tom, zda procházíte ... Kniha: N ... Nic než přítomnost - Najděte svobodu, lásku a radost, ať ... ... . Nesejde na tom, zda procházíte ... Kniha: Nic než přítomnost - Najděte svobodu, lásku a radost, ať jste kdekoli - Jack Kornfield. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY