Odmaturuj z dějepisu 1

Odmaturuj z dějepisu 1 - Pavel Slepička, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Slepička,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odmaturuj z dějepisu 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odmaturuj z dějepisu 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Slepička,. Číst Odmaturuj z dějepisu 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové tzv. celostátní podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje část středoškolské látky dějepisu, a to vývoj historie od pravěku po raný novověk. Kniha je přehledně zpracována do 4 celků dle historických epoch – pravěk, starověk, středověk, raný novověk, které jsou dále členěny na menší kapitoly. Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek a zvýraznění důležitých jmen osobností a pojmů. Text je doplněn mnoha zajímavostmi, odkazy a mnohými mapkami a obrázkami. Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium historie.


...vejte knihu Odmaturuj! z dějepisu 1 v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Kniha Odmaturuj! z dějepisu 2 - Trh knih - můj antikvariát ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Odmaturuj z dějepisu 1 Autor: Slepička, Pavel a Štěpánková, Alena Nakladatel: Didaktis EAN: 9788073580599 ISBN: 80-7358-059-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) Prodám učebnice Odmaturuj z dějepisu díly 1 a 2, možno i odděleně. Obě jsou téměř nové, v neporušeném stavu. Předání dle dohody, mo ... Odmaturuj z - bazar - Bazoš.cz ... . Obě jsou téměř nové, v neporušeném stavu. Předání dle dohody, možno i osobně v Praze. Cena je dohromady za oba díly., prodám, na prodej Odmaturuj z dějepisu. Ohnuté desky ze spodu. Na pár stránkách podtržení , ale jinak v nádherném stavu. V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY