Zahrady pozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě

Zahrady pozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě - Allan Gintel (ed.) | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Allan Gintel (ed.)
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrady pozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahrady pozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Allan Gintel (ed.). Číst Zahrady pozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zhruba každý druhý Čech prošel v mládí nějakou formou výchovy v přírodě, která měla u nás velkou tradici.V tehdejším Československu úspěšně zakotvily téměř všechny světově proslulé organizace, které se výchovou v přírodě zabývaly jako byl skautingBaden- Powella , Setonův Wodcraft Indians, YMCAa po vzniku České republiky pak Outward Bound. Svůj světově unikátní systém výchovy v přírodě zde zavedl spisovatel a pedagog Jaroslav Foglar, vznikla zde řada podivuhodných hnutí jako byl tramping nebo Brontosaurusa v sedmdesátých letech minulého století pak projekty s intenzívním rekreačním režimem šířící všeobecnou vzdělanost, propagující sporty a pobyt v přírodě Metodou byla rychlost, intenzita a překvapivost. Tak se zrodil zrodil Gymnasion a Prázdninová škola.


...ozemských radostí: Pohledy z dějin výchovy v přírodě ... Knihy > Odborná a náučná > Spoločenské vedy > Rodina ... ... . Allan Gintel (ed.) ... Zahrady pozemských radostí Editor: Gintel, Allan Nakladatel: Gasset EAN: 9788087079553 ISBN: 978-80-87079-55-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 384 stran, česky Rozměry: 19,5 × 20,5 cm ... Zahrady pozemských radostí Pohled z dějin výchovy v přírodě ... 9788087079553. Zhruba každý druhý Čech prošel v mládí nějakou formou výchovy v přírodě, která měla u nás velkou tradici. V tehdejším Československu úspěšně zakotvily tém ... Zahrady pozemských radostí: Pohled z dějin výchovy v ... ... . V tehdejším Československu úspěšně zakotvily téměř všechny světově proslulé organizace, které se výchovou v přírodě ... Kniha: Zahrady pozemských radostí -- Pohledy z dějin výchovy v přírodě - Allan Gintel. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všec...SOUVISEJÍCÍ KNIHY