Biomanželka

Biomanželka - Michal Viewegh | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Viewegh
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Biomanželka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Biomanželka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Viewegh. Číst Biomanželka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové vydání románu Michala Viewegha, který patří k jeho nejúspěšnějším knihám posledních let. Sarkastický příběh vyprávěný pohledem přemoudřelé duly, žijící v domácnosti nebohého spisovatele. „Od začátku jsem přesvědčena, že Mojmírovo manželství s Hedvikou je moderní soft verzí pradávného příběhu o Modrovousovi, který vraždí své ženy. Jistě jej znáte: nezkušená kráska se provdá za chlípné bohaté monstrum, které jí naoko poskytuje svobodu, ale ve skutečnosti zabíjí její přirozenou krásu, talent a nespoutanost." Dula je zprvu jen průvodkyní manželčiným těhotenstvím a porodem. Svou rodičku však neopouští ani poté, takže následujících sedm let s Hedvikou a jejím manželem bydlí - to je výchozí situace humoristického románu. "Zdánlivě humoristického," upřesňuje autor. "A nemohu bohužel popřít, že je to román částečně autobiografický."


...jej znáte: nezkušená kráska se provdá za chlípné bohaté monstrum, které jí naoko poskytuje svobodu, ale ve skutečnosti zabíjí její přirozenou krásu, talent a nespoutanost," říká dula, vypravěčka nové knihy Michala Viewegha Biomanželka ... Biomanželka + Biomanžel : Společenská próza : Nejlepší ... ... . Dula je zprvu jen průvodkyní manželčiným těhotenstvím a porodem. Biomanželka book. Read 29 reviews from the world's largest community for readers. Od začátku jsem přesvědčena, že Mojmírovo manželství s Hedvikou je mod... Patrik Hartl: nová kniha Nejlepší víkend, smích, o dětství, zase smích, o životě - Duration: 35:39. Český rozhlas Dvojka 92,781 views Michal Viewegh (born 31 Ma ... Biomanželka - Michal Viewegh | Databáze knih ... . Od začátku jsem přesvědčena, že Mojmírovo manželství s Hedvikou je mod... Patrik Hartl: nová kniha Nejlepší víkend, smích, o dětství, zase smích, o životě - Duration: 35:39. Český rozhlas Dvojka 92,781 views Michal Viewegh (born 31 March 1962 in Prague) is a contemporary Czech writer.He writes about romantic relationships of his contemporaries with humour, variously successful irony as well as attem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY