Pravopis a interpunkce snadno a rychle - Angličtina

Pravopis a interpunkce snadno a rychle - Angličtina - Anneli Jefferson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anneli Jefferson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravopis a interpunkce snadno a rychle - Angličtina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pravopis a interpunkce snadno a rychle - Angličtina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anneli Jefferson. Číst Pravopis a interpunkce snadno a rychle - Angličtina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Leporelo. Jednoduchý, výstižný a graficky atraktivní přehled nabízí informace o základech pravopisu a interpunkce, jejich pravidlech a výjimkách. Pravopisné jevy demonstruje na praktických příkladech. Atraktivní šestistránková laminovaná, omyvatelná skládačka s otvory pro zavěšení do pořadačů se může stát praktickým „tahákem“ pro žáky a studenty, ale i do institucí a firem, v nichž se používá cizí jazyk.


...s a interpunkce snadno a rychle - Angličtina Autor: Jefferson, Anneli Nakladatel: Klett EAN: 9788086906683 ISBN: 80-86906-68-X Popis: 1× kniha, skládaná, 3 strany, česky, anglicky Rozměry: 23,5 × 30 cm Rok vydání: 2006 (1 ... Pravopis a interpunkce snadno a rychle Angličtina ... ... . vydání) Jazyk: Všechny informace o produktu Pravopis a interpunkce snadno a rychle - Angličtina - Anneli Jefferson, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pravopis a interpunkce snadno a rychle - Angličtina - Anneli Jefferson. Pravopis a interpunkce snadno a rychle Angličtina - Jefferson, A. ; Jednoduchý, výstižný a graficky atraktivní přehled nabízí informace o základech pravopisu a interpunkci, jejich pravidlech a výjimkách. Atraktivní ... Gramatika snadno a rychle Angličtina / Nejlevnější knihy ... . Pravopis a interpunkce snadno a rychle Angličtina - Jefferson, A. ; Jednoduchý, výstižný a graficky atraktivní přehled nabízí informace o základech pravopisu a interpunkci, jejich pravidlech a výjimkách. Atraktivní šestistránková laminovaná, ... Ostatní zboží: Gramatika snadno a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY