Příběhy ze života aneb reminiscence sociální pracovnice

Příběhy ze života aneb reminiscence sociální pracovnice - Marie Valíčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Valíčková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy ze života aneb reminiscence sociální pracovnice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy ze života aneb reminiscence sociální pracovnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Valíčková. Číst Příběhy ze života aneb reminiscence sociální pracovnice Online je nyní tak snadné!





POPIS


Příběhy jsem původně zaznamenala pro sebe a pro své blízké. Syn a vnuk mi pomohli povídky uspořádat a nakonec jsme se společně rozhodli, že je nabídneme vydavatelství ke zveřejnění. Krátce jsem pracovala jako účetní, potom už celý život s lidmi. Na úřadě péče o děti jsem řešila problémy svobodných matek, hledala jsem a usvědčovala zbloudilé tatínky, vymáhala pro děti výživné, dohlížela na výchovu dětí v problematických rodinách, zprostředkovávala jsem osvojení dětí, nebo jejich umístění v ústavech, při rozvodech jsem navrhovala svěření dětí do péče jednoho z rodičů a výši výživného. V dalším zaměstnání jsem se snažila ve výchovném ústavu pro mladistvé dívky být dobrou vychovatelkou. Nakonec jsem v psychiatrické ambulanci dohlížela na stav duševně chorých pacientů, poslouchala nářky manželek i manželů alkoholiků, alkoholu propadlé jsem se snažila přimět k léčení. Alkoholikům léčeným ambulantně jsem podávala antabus, poskytovala jim psychoterapii a pravidelně jsem pořádala KLUS, klub usilující o střízlivost, aby se zabránilo, nebo alespoň snížilo riziko, že se pacienti vrátí k démonu alkoholu.


...říběhy ze života aneb reminiscence sociální pracovnice Autor: Marie Valíčková Krátké autobiografické příběhy z profesního i soukromého života autorky, která se celý život věnovala práci v sociální oblasti ... prachovnice | Srovnanicen.cz ... . Příběhy ze života aneb reminiscence sociální pracovnice Autor: Valíčková, Marie Nakladatel: EPIKA EAN: 9788076080102 ISBN: 978-80-7608-010-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 106 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Příběhy jsem původně zaznamenala pro sebe a pro své blízké. Syn a vnuk mi pomohli povídky uspořádat a nakonec jsme se společně rozhodli, že je nabídneme vydavatelství ke zveřejnění. Krátce jsem pra ... Příběhy ze života aneb reminiscence sociální pracovnice ... ... . vydání) Příběhy jsem původně zaznamenala pro sebe a pro své blízké. Syn a vnuk mi pomohli povídky uspořádat a nakonec jsme se společně rozhodli, že je nabídneme vydavatelství ke zveřejnění. Krátce jsem pracovala jako účetní, potom už celý život s lidmi. Berounské reminiscence -...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY