Půdní byt: Snadná cesta k bydlení (Rádce * Inspirace * Financování)

Půdní byt: Snadná cesta k bydlení (Rádce * Inspirace * Financování) - Alena Řezníčková, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Řezníčková,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Půdní byt: Snadná cesta k bydlení (Rádce * Inspirace * Financování).pdf


Chcete si knihu přečíst?Půdní byt: Snadná cesta k bydlení (Rádce * Inspirace * Financování) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Řezníčková,. Číst Půdní byt: Snadná cesta k bydlení (Rádce * Inspirace * Financování) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak můžete získat půdní prostory ● Odhad nákladů na stavbu ● Krov a jeho odraz v interiéru ● Zateplení střechy ● Klasické okno: plast nebo dřevo? ● Rada z praxe: Akustické úpravy prostoru ● Jak žádat o hypoteční úvěr ● Rada z praxe: Hypotéka versus stavební spoření Tyto a mnohé další kapitoly knihy Půdní byt určené zájemcům o atraktivní a netradiční bydlení v půdních či mezonetových prostorách nabízejí čtenáři pomoc při peripetiích spojených se stavebním procesem, zařizováním a vybavováním bytu. Ať už se rozhodnete pořídit si půdní byt v dosud neobydlených prostorách či se chystáte na úpravu vašeho stávajícího půdního bydlení, jistě oceníte široký záběr témat stejně jako odborné, avšak srozumitelné zpracování knihy, věnované této problematice. Najdete zde nejen informace o stavebních náležitostech, jako je stavební povolení, vyjádření statika, památkářů atd., ale také rady, které typy jednotlivých stavebních prvků jsou právě pro vás nejvhodnější, s čím vším je třeba kalkulovat při přípravě na stavbu a na kolik vás stavba skutečně přijde, zda je pro vás výhodnější financování stavby prostřednictvím hypotečního úvěru či stavebního spoření, jsou-li vhodnější okna plastová či dřevěná a schodiště samonosné bez podesty či s podestou… Kniha z pera zkušených autorů, kteří při přípravě spolupracovali i s řadou architektů, je vybavena bohatým a pestrým obrazovým materiálem, který jednotlivé kapitoly vhodně doplňuje, a nechybí též příloha věnovaná přehledu platných právních předpisů, jmenný rejstřík a slovník.


... se chystáte na rekonstrukci půdního bytu nebo na obydlení nových, dosud prázných prostor, může se pro vás stát tato publikace cenným rádcem ... Bydlení - novinky, tipy a triky, články a diskuze ... ... . je rozdělena do šesti kapitol - Podle čeho vybírat, Jak se opravdu bydlí na půdách, Studie - na co se zaměřit, Projekt a realizace stavby, Jak zařídit půdní byt a nakonec Financování bydlení. Půdní byt - snadná cesta k bydlení. Publikace bohatá na obrázky, inspiraci a rady. Autor: Alena Řezníčková, Jana Štěrbáková a kolektiv Půdní vestavby. Útulné podkrovní byty ... Milan Vlček, Petr Beneš - BYDLENÍ.CZ ... . Publikace bohatá na obrázky, inspiraci a rady. Autor: Alena Řezníčková, Jana Štěrbáková a kolektiv Půdní vestavby. Útulné podkrovní byty. Nápady, detaily, příklady. Autor: Horst Fischer Půdní vestavby. Tato publikace mapuje nejvýznamější odborné oblasti související s ... Půdní byt - snadná cesta k bydlení Ať už se chystáte na rekonstrukci půdního bytu nebo na obydlení nových, dosud prázných prostor, může se pro vás stát tato pu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY