Stříhej papír!: První kroky - Pracovní sešit Kumon

Stříhej papír!: První kroky - Pracovní sešit Kumon - Toshihiko Karakida, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Toshihiko Karakida,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stříhej papír!: První kroky - Pracovní sešit Kumon.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stříhej papír!: První kroky - Pracovní sešit Kumon ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Toshihiko Karakida,. Číst Stříhej papír!: První kroky - Pracovní sešit Kumon Online je nyní tak snadné!

POPIS


Možná si myslíte, že dát dětem do ruky nůžky není bezpečné, ale už jen z tohoto důvodu je velmi důležité naučit je, jak správně s nůžkami zacházet. Jednoduchý design tohoto pracovního sešitu může pomoci i teprve dvouletým dětem naučit se důležitým základním dovednostem a užít si při tom spoustu zábavy. Sešit je sestaven tak, aby si vaše dítě spolu s rozvíjením jemné motoriky a zdokonalením práce s nůžkami osvojilo i novou slovní zásobu. Při stříhání podél rovných a zakřivených čar či vystřihování kruhů a zvířat si děti spojí slova jako "rovný" či "zakřivený" s tvary, které představují. Úkoly v tomto sešitu velmi podněcují dětskou tvořivost a schopnost dotvářet a skládat různé tvary.


...ro děti > Pro nejmenší 0 - 4 roky > Učíme se > Kumon - První kroky Poslední kusy Možná si myslíte, že dát dětem do ruky nůžky není bezpečné, ale už jen z tohoto důvodu je velmi důležité naučit je, jak správně s nůžkami zacházet ... Šikovné ruce pro děti a mládež Svojtka | Alza.cz ... . Stříhej papír! Autor: Karakida, Toshihiko a Otuka, Seiichi Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025624388 ISBN: 978-80-256-2438-8 Originál: Kumon First Steps Workbooks: Let's Cut Paper! Překlad: Čedíková, Kateřina Popis: 1× kniha, brožovaná, 82 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21,2 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Stříhej papír! Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Stříhej papír! První kroky - pracovní sešit Kumon. autor neuveden. Info: Svojtka ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Kumon - První kroky ... . vydání) Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Stříhej papír! Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Stříhej papír! První kroky - pracovní sešit Kumon. autor neuveden. Info: Svojtka...SOUVISEJÍCÍ KNIHY