Malá kniha o duši: Průvodce naší duší a jejími onemocněními

Malá kniha o duši: Průvodce naší duší a jejími onemocněními - Achim Haug | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Achim Haug
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá kniha o duši: Průvodce naší duší a jejími onemocněními.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malá kniha o duši: Průvodce naší duší a jejími onemocněními ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Achim Haug. Číst Malá kniha o duši: Průvodce naší duší a jejími onemocněními Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všichni se více či méně staráme, abychom měli zdravé tělo. Jenže péči potřebuje i náš neviditelný orgán - duše. Vy jste třeba naštěstí v pořádku, ale hned ve vašem nejbližším okolí je určitě někdo, kdo má vážné psychické problémy: pomoc psychiatra nebo psychologa vyhledal aspoň jednou za život každý druhý člověk. A počet duševních chorob bohužel stále roste… Průvodce naší duší a jejími onemocněními je malá základní příručka, která odpovídá na celou řadu důležitých otázek jako: Co je duše? Co je normální? Co vlastně dělá a co zmůže psychiatr? Co jsem já udělal/a špatně? Jak (moc) mám brát léky a jak číst příbalové letáky? Stručná, ale obsažná, poučná, ale srozumitelná a čtivá knížka od švýcarského psychiatra Achima Hauga pomůže zorientovat se v obtížném tématu, které se přímo či nepřímo týká nás všech.


...e naší duší a jejími onemocněními je malá základní příručka, která odpovídá na celou řadu důležitých otázek Malá kniha o duši - Achim Haug | KOSMAS ... Achim Haug: Malá kniha o duši - Průvodce naší duší a ... ... .cz - vaše internetové knihkupectví Malá kniha o duši - Průvodce naší duší a jejími onemocněními - Achim Haug + Dárek: Uvedená cena platí s kódem VEMZUFORLIFE, který uplatníte v košíku na Vemzu.cz Malá kniha o duši -- Průvodce naší duší a jejími onemocněními - Haug, Achim ; Všichni se více či méně staráme, abychom měli zdravé tělo. Jenže péči potřebuje i náš neviditelný orgán - duše. Vy jste třeba naštěstí v pořádku, ale hned ve vašem ... A počet duševních chorob bohužel stále ... Malá kniha o duši / Nejlevnější knihy ... . Jenže péči potřebuje i náš neviditelný orgán - duše. Vy jste třeba naštěstí v pořádku, ale hned ve vašem ... A počet duševních chorob bohužel stále roste… Průvodce naší duší a jejími onemocněními je malá základní ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY