Max – kočičí detektiv: Podezřelá pěvkyně

Max – kočičí detektiv: Podezřelá pěvkyně - Sarah Todd Taylorová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sarah Todd Taylorová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Max – kočičí detektiv: Podezřelá pěvkyně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Max – kočičí detektiv: Podezřelá pěvkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Todd Taylorová. Číst Max – kočičí detektiv: Podezřelá pěvkyně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se rozmazlený kocour Max ocitne vlastní vinou na ulici, nechá se najmout do městského divadla na chytání myší. Tam se všichni připravují na příjezd světoznámé pěvkyně. Když ale dorazí, chová se velmi podivně. Z její šatny se ozývá nádherný zpěv, na zkouškách však zpívat odmítá. Maxovi to nejde pod vousky a tak se pouští do pátrání, které ho zavede pod rychlé nohy baletek, na střechy domů, ale především na stopu dobře promyšleného zločinu… Kocour Max strká své zvědavé vousky do prvního případu!


...očičí detektiv: Podezřelá pěvkyně; Listování ... Autor - Taylor - Sarah Todd Taylor | Knihy.ABZ.cz ... . Max - kočičí detektiv: Podezřelá pěvkyně Sarah Todd Taylor. 5,0 ( 1) Kocour Max strká své zvědavé vousky do prvního případu! Když se rozmazlený kocour Max ocitne vlastní vinou na ulici, nechá se najmout do městského divadla na chytání myší. Tam se všichni ... Hledáte Max - kočičí detektiv: Podezřelá pěvkyně od Sarah Todd Taylor? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Když se rozmazlený kocou ... Max - kočičí detektiv: Podezřelá pěvkyně - Sarah Todd ... ... . 33 prodejen po celé ČR Když se rozmazlený kocour Max ocitne vlastní vinou na ulici, nezbude mu nic jiného, než se poohlédnout po nějaké práci. A tak se dostane do městského divadla, kam ho najmou na chytání myší. Ředitel je celý bez sebe, protože má přijet světoznámá pěvkyně a v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY