Přerámování v terapii: Umění vidět jinak

Přerámování v terapii: Umění vidět jinak - Mark Tyrrell | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mark Tyrrell
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přerámování v terapii: Umění vidět jinak.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přerámování v terapii: Umění vidět jinak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Tyrrell. Číst Přerámování v terapii: Umění vidět jinak Online je nyní tak snadné!

POPIS


Význam, který něčemu dáváme, nás může děsit nebo rozesmávat. V psychoterapii bývá základem klientova problému právě význam, který klient dává určité životní okolnosti. Z tohoto pohledu je přerámování – změna významu – jednou z ústředních metod efektivní terapie, s jejíž pomocí se klient může zbavit rigidního pohledu, přijmout sám sebe, objevit naději a otevřít se novým, příznivějším možnostem. Ve své stručné a praktické knize autor popisuje rozdíl mezi přímým a metaforickým přerámováním, dává tipy, jak tuto metodu účinně provádět, a předkládá nám ukázky z více než 80 psychoterapeutických kazuistik. Kniha je určena nejen terapeutům, ale vůbec všem, kdo chtějí sami zakusit nový pohled na staré významy a zlepšit svou schopnost flexibilního a prospěšného vnímání životních situací. Mark Tyrrell je psychoterapeut a hypnoterapeut s dvacetiletou praxí, lektor a řečník. Spoluzaložil a vede několik internetových projektů, které se týkají např. hypnoterapie, online výcvikových programů či léčby deprese a panické poruchy.


...ování v terapii: umění vidět jinak. Praha: Portál ... Přerámování v terapii - umění vidět jinak — Academia ... . Watzlawick, P., Weakland, J. H., & Fisch, R. (1974). ... Kniha Přerámování v terapii není manuálem, nabízejícím konkrétní postupy, které by čtenář přebral a okamžitě prakticky použil, ale spíše knížkou, která nastiňuje jeden ze způsobů práce s klientem ... Kniha: Přerámování v terapii. Umění vidět jinak. Portál, 2019. Populárně naučná knížka Přerámování v terap ... Kniha: Přerámování v terapii (Mark Tyrrell) | Martinus ... . Populárně naučná knížka Přerámování v terapii je první knihou Marka Tyrrella, přeloženou do češtiny.U nás poměrně neznámý britský autor působí jako psychoterapeut a hypnoterapeut, pořádá přednášky a vzdělávací kurzy, je autorem velkého množství článků pro širokou veřejnost a kromě ... Objednávejte knihu Přerámování v terapii - Umění vidět jinak v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY