Sloni žijí do sta let

Sloni žijí do sta let - Miroslav Zikmund, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Zikmund,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sloni žijí do sta let.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sloni žijí do sta let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Zikmund,. Číst Sloni žijí do sta let Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sloni žijí do sta let je kniha o návratech a náhodách, zrání a stárnutí; cestopis prostorem i časem. Vyplujte na zámořskou cestu do exotické Srí Lanky a do vzpomínek cestovatele Miroslava Zikmunda, který vám chce vyprávět o zelených čajových plantážích, divokém oceánu, nezapomenutelných výhledech z nevyzpytatelných hor, na jejichž vrcholcích se vám zamotá hlava horkým vzduchem promíseným s vůní ibišku a jasmínu. Vydejte se na cestu náhod, přátelství a zrání a oslavte s ním sto let naplněných cizokrajnými dálkami, pestrými barvami, tisícem chutí a zážitků! Miroslav Zikmund se narodil 14. února 1919 v Plzni. Se svým celoživotním parťákem Jiřím Hanzelkou procestoval celkem 83 zemí světa. V roce 2000 se již potřetí vydal na Srí Lanku, tentokrát však s Petrem Horkým a Miroslavem Náplavou. Jejich putování je protknuto nejen výpravami k posvátným chrámům, které už po staletí stráží sošky buddhů, ale i návštěvami u nevšedních osobností, jakými byl například spisovatel Arthur C. Clarke nebo slavný srílanský tanečník a Miroslavův dávný přítel Čitrasena. Miroslav v roce 1969 odjel na Srí Lanku oslavit svou padesátku. Pojďme jeho neuvěřitelné 100. narozeniny oslavit symbolickým návratem do tropického ráje. Nezbývá, než nasednout na vlnu vzpomínek a nechat se vést časem. Příjemnou cestu!


...ijí do sta let je kniha o návratech a náhodách, zrání a stárnutí; cestopis prostorem i časem ... Sloni žijí do sta let | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Vyplujte na zámořskou cestu do exotické Srí Lanky a do vzpomínek cestovatele Miroslava Zikmunda, který vám chce vyprávět o zelených čajových plantážích, divokém oceánu, nezapomenutelných výhledech z nevyzpytatelných hor, na jejichž vrcholcích se vám zamotá ... Do sta let nežijí jen sloni. Své sté narozeniny dnes oslavil i legendární cestovatel Miroslav Zikmund. V televizním dokumen ... Kniha: Sloni žijí do sta let (Miroslav Zikmund, Miroslav ... ... . Své sté narozeniny dnes oslavil i legendární cestovatel Miroslav Zikmund. V televizním dokumentu se společně se štábem České televize vrací na ostrov Cejlon (Srí Lanku), který před třiceti lety zkoumal v rámci své druhé velké výpravy s Jiřím Hanzelkou. Sloni žijí do sta let je cestopis prostorem i časem, příběh o náhodách, zrání a stárnutí. Je to kniha o životních návratech. Vyplujte na zámořskou cestu na exotickou Srí Lanku a do vzpomínek cestovatele Miroslava Zikmunda, který vám chce vypr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY