Soukromý život psů: Cesta do hlubin psí duše

Soukromý život psů: Cesta do hlubin psí duše - Elizabeth Marsh Thomasová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Marsh Thomasová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Soukromý život psů: Cesta do hlubin psí duše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Soukromý život psů: Cesta do hlubin psí duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Marsh Thomasová. Číst Soukromý život psů: Cesta do hlubin psí duše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další z řady knih o emocionálním životě zvířat je nádherným svědectvím o třiceti letech života strávených se psy, vlky a dingy a o propojenosti jejich životů s životem autorky. Citlivá, osobní a přesto nesentimentální kronika života psů, založená na stovkách a tisících hodin trpělivého pozorování. Autorka se pokusila zachytit život smečky jedenácti psů, šesti fen a pěti psů. Psi sami byli jejími průvodci, kteří jí dovolili pochopit své emoce, touhy, hierarchii a někdy i své sny. Co psi skutečně chtějí? Jak se chovají, když je ponecháme sobě samým? Co prožívají? Jen málo autorů dokázalo porozumět a popsat psí duši tak poutavě jako E. Marshall Thomasová.


... Soukromý život psů Cesta do hlubin psí duše Autor: Elizabeth Marshall Thomasová Další z řady knih o emocionálním životě zvířat je nádherným svědectvím o třiceti letech života strávených se psy, vlky a dingy a o propojenosti jejich životů s životem autorky ... Cesta do hlubin myšákovy duše. Vědci porozuměli jeho grimasám ... . Další z řady knih o emocionálním životě zvířat je nádherným svědectvím o třiceti letech života strávených se psy, vlky a dingy a o propojenosti jejich životů s životem autorky. Citlivá, osobní a přesto nesentimentální kronika života psů, založená na stovkách a tisících hodin trpělivého pozorování. Autorka se pokusila zachytit život smečky jedenácti psů ... Soukromý život psů: Cesta do hlubin psí duše Elizabeth Marsh Thomasová N ... Soukromý život psů Cesta do hlubin psí duše | Knihy.ABZ.cz ... . Citlivá, osobní a přesto nesentimentální kronika života psů, založená na stovkách a tisících hodin trpělivého pozorování. Autorka se pokusila zachytit život smečky jedenácti psů ... Soukromý život psů: Cesta do hlubin psí duše Elizabeth Marsh Thomasová Nakladatel: Rybka Publishers 2006 Thomasová Elizabeth Marhall: Soukromý ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY