Zahraniční větroně se značkou OK: 2. díl

Zahraniční větroně se značkou OK: 2. díl - Petr Kolmann, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Kolmann,
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahraniční větroně se značkou OK: 2. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahraniční větroně se značkou OK: 2. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Kolmann,. Číst Zahraniční větroně se značkou OK: 2. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zahraniční větroně se značkou OK 2. díl Na našem nebi se již vystřídalo velké množství kluzáků a větroňů, ať již československé a české výroby, tak především těch od zahraničních výrobců. Právě jim jsou věnovány knihy Zahraniční větroně se značkou OK. První díl knihy vyšel v nakladatelství Svět křídel v roce 2015 a zaměřoval se na popis větroňů, které nosily značku OK a byly vyrobeny v zahraničí s výjimkou Německa. Právě od německých firem pochází také nejvíce zahraničních typů provozovaných se značkou OK a těm je věnován druhý díl knihy Zahraniční větroně se značkou OK. Opět je u každého popisovaného typu větroně zmíněna krátká historie vývoje a výroby typu, doplněná technickým popisem, technickými údaji, třípohledovým výkresem a několika snímky. Ve snaze zachovat přibližně stejný počet stran jednotlivých dílů jsou německé konstrukce kluzáků, větroňů a motorových větroňů nosících od roku 1945 značku OK abecedně rozděleny na dva díly. Druhý díl obsahuje popis 38 typů. V závěrečném dílu dostanou prostor i nové typy, které budou do té doby zapsány v českém leteckém rejstříku a nebyly v prvním nebo druhém dílu zařazeny.


... nebi se již vystřídalo velké množství kluzáků a větroňů, ať již československé a české výroby, tak především těch od zahraničních výrobců ... Kniha Zahraniční větroně se značkou OK 2. díl - PRESS.SK ... . Právě jim jsou věnovány knihy Zahraniční větroně se značkou OK. První díl knihy vyšel v nakladatelství Svět křídel v roce 2015 a zaměřoval se na popis větroňů, které nosily značku OK a byly vyrobeny ... Zahraniční větroně se značkou OK 2. díl Na našem nebi se již vystřídalo velké množství kluzáků a větroňů, ať již československé a české výroby, tak především těch od zahrani ... Zahraniční větroně se značkou OK 2. díl — Academia ... . díl Na našem nebi se již vystřídalo velké množství kluzáků a větroňů, ať již československé a české výroby, tak především těch od zahraničních výrobců. Právě jim jsou věnovány knihy Zahraniční větroně se značkou OK. Zahraniční větroně se značkou OK 2. díl Na našem nebi se již vystřídalo velké množství kluzáků a větroň...SOUVISEJÍCÍ KNIHY