Bild

Bild - Jaroslav Večeřa | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Večeřa
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bild.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bild ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Večeřa. Číst Bild Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor dvou delších a několika kratších próz je v próze autorovou prvotinou. Texty vznikaly v 80. letech 20. století. Jejich hlavním tématem, pokud se dá za téma považovat atmosféra, je jakýsi zmar a ironický nadhled, které pociťují nepříliš hrdinští hrdinové příběhů, jejichž děj se odvíjí v blíže neurčeném období za vlády jedné strany, pravděpodobně ale v 70. a 80. letech 20. století. A nezávisle na pohledu hrdinů působí všeobecný marasmus i na čtenáře. Pro ústřední postavy všech (často velmi absurdních) příběhů je nejpodstatnější „proplout“ a „příliš se nenamočit“, avšak zachovat si přitom tvář a čisté svědomí alespoň sám před sebou, což je úkol téměř nadlidský.


... Bild-Zeitung, literally Picture; ) is a German tabloid newspaper published by Axel Springer SE ... Resources - bild ... .The paper is published from Monday to Saturday; on Sundays, its sister paper Bild am Sonntag ("Bild on Sunday") is published instead, which has a different style and its own editors. Bild is tabloid in style but broadsheet in size. It is the best-selling European newspaper and has the ... We would like to show you a description here but the site won't allow us. BILD Schalke 04. 51,881 likes · 2,379 talking about this. Hier findest du alle News rund um ... BILD - What does BILD stand for? The Free Dictionary ... . BILD Schalke 04. 51,881 likes · 2,379 talking about this. Hier findest du alle News rund um Schalke 04. Wir versorgen dich täglich mit den neuesten Informationen. From Old High German bilidi. The v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY