Pohádky a MALéhRY

Pohádky a MALéhRY - Daniela Zbytovská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Zbytovská
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky a MALéhRY.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádky a MALéhRY ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Zbytovská. Číst Pohádky a MALéhRY Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Pohádky a MALÉhRY“ to je deset veselých dobrodružství, plných podivuhodných bytostí, spousta barevných obrázků a taky malé kartónové divadlo s loutkami, se kterými si každý může zahrát vlastní pohádkové představení. Znáte Můvu, kredencové strašidlo, pohádkového dědečka, co vám splní za kousek chleba přání, čerty, co chodí do školy, nebo Emila- lesní strašidlo co se bálo strašit? Ne? Žijí v našich domácnostech, v šuplících sekretářů, kredenců a skříní. Stačí jen otevřít dveře od domu, nebo dvířka skříňky a jsou tu! Anebo jednoduše otevřete naši pohádkovou knížku a začtěte se pěkne doma pod peřinou… Součástí kreativního balení je také Kartónové divadlo (leporelo) + sada 32 loutek a kulis k vystřižení Vystřihni si Můvu, mámu, dědu, či čerta a zahrej si s kamarády i sourozenci vlastní pohádkové představení!


...Pohádky a MALÉhRY" to je deset veselých pohádek, plných podivných pohádkových bytostí, spousta barevných obrázků a taky malé kartonové divadlo s loutkami, se kterými si každý může zahrát vlastní divadelní představení ... Pohádky a MALÉhRY - Taneční magazín ... . „Pohádky a MALÉhRY" to je deset veselých dobrodružství, plných podivuhodných bytostí, spousta barevných obrázků a taky malé kartónové divadlo s loutkami, se kterými si každý může zahrát vlastní pohádkové představení. „Pohádky a MALÉhRY" to je deset veselých pohádek, plných podivných pohádkových bytostí, spousta barevných obrázků a taky malé kartonové divadlo s loutkami, se kterými si každý může zahrát vlastní divadelní představ ... Pohádky a MALÉhRY ... . „Pohádky a MALÉhRY" to je deset veselých pohádek, plných podivných pohádkových bytostí, spousta barevných obrázků a taky malé kartonové divadlo s loutkami, se kterými si každý může zahrát vlastní divadelní představení. Pohádky a MALÉhRY v Brně! Vstupenky a informace o nadcházejícím představení. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY