Každý má svého vraha

Každý má svého vraha - Anna Mautnerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Mautnerová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Každý má svého vraha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Každý má svého vraha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Mautnerová. Číst Každý má svého vraha Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize Každý má svého vraha sledujeme několik příběhů – lidských životů jako částeček velikého obrazce světa, střet mužského a ženského principu na pozadí velkých i malých dějin. V množství reálných epizod autorka líčí osudy několika generací v navzájem se prolínajících časových rovinách. Na příběhy autorka navěšuje vlastní vzpomínky a sny. Každé z postav vtěluje zcela určitou životní sílu, zkušenost a opravdovost. V příbězích se odráží autorčino zaujetí krásou, touha po světě, ve kterém se lidé k sobě chovají slušně a s respektem. Román skýtá nejen mimořádný čtenářský zážitek, ale také nás ponouká k tomu, abychom hledali odpovědi na základní otázky lidského bytí. Člověk je ve svém osudu trvale oslovován a vyzýván k odpovědi, lidská existence představuje neustálý dialog. Neopomenutelná, pro tvorbu Anny Mautnerové zcela samozřejmá, je jazyková virtuozita a stylistická vytříbenost celého díla. Součástí knihy jsou filozofické, socio-ekonomické a politické úvahy. Kniha Každý má svého vraha rozhodně nepatří mezi prvoplánové prózy - dílo tak neobyčejně čtivé, myšlenkově bohaté, by nemělo chybět v knihovnách náročných čtenářů.


...má svého vraha Autor: Mautnerová, Anna Nakladatel: Sumbalon EAN: 9788090661752 ISBN: 978-80-906-6175-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 294 stran, česky Rozměry: 13 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Anna Mautnerová: Každý má svého vraha | MALL.CZ ... . vydání) Najděte si svého marťana Autor: Herman, Marek Nakladatel: apak EAN: 9788026060703 ISBN: 978-80-260-6070-3 Ilustrace: Šrubař, Martin Popis: 1× kniha, brožovaná, 236 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2014 (3. vydání) V knize Každý má svého vraha sledujeme několik příběhů - lidských životů jako částeček velikého obrazce světa, střet mužského a ženského principu na pozadí velkýc ... Každý má svého vraha - Knihkupectví Luxor ... . vydání) V knize Každý má svého vraha sledujeme několik příběhů - lidských životů jako částeček velikého obrazce světa, střet mužského a ženského principu na pozadí velkých i malých dějin. V množství reálných epizod autorka líčí osudy několika generací v navzájem se prolínajících časových rovinách. V knize Každý m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY