Srdce impéria: aneb Odkaz Luthera Arkwrighta

Srdce impéria: aneb Odkaz Luthera Arkwrighta - Bryan Talbot | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bryan Talbot
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce impéria: aneb Odkaz Luthera Arkwrighta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srdce impéria: aneb Odkaz Luthera Arkwrighta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bryan Talbot. Číst Srdce impéria: aneb Odkaz Luthera Arkwrighta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vrcholí bitva o Londýn, uprostřed bitevního pole se královně Anně narodí dvojčata – princ Jindřich a princezna Viktorie. Jejich otec, hrdina Mnohovesmíru, spasitel světa, vyvolený, Luther Arkwright mizí beze stop, aniž by své potomky spatřil. Uplynulo 23 let. Královna Anna je císařovnou obrovského impéria, nad kterým opravdu slunce nezapadá. Jejího syna Jindřicha zabili puritánští teroristé a princezna Viktorie vyrostla do krásy a moudrosti. Za sedm dní bude slavit své dvacáté třetí narozeniny a celé Britské impérium se chystá na velkolepé oslavy Dne vítězství. Naprostá idylka, nebýt té neuvěřitelné bolesti hlavy, která Viktorii sužuje. A navíc se vynořuje neuvěřitelná spousta nezodpovězených otázek. Kdo je tajemný Gabriel Shelly, který prý Viktorii jako z oka vypadl? Opravdu se ztrácejí lidé z ulic? Jak si VOTAN vytvořil vlastní inteligenci? Co je zvláštního na Kapli svatého Jiří? A hlavně kam se ztratil hrdina minulé revoluce a Viktoriin otec Luther Arkwright? Pokračování prvního grafického románu pro dospělé Dobrodružství Luthera Arkwrighta opět z pera a štětce fenomenálního britského autora Bryana Talbota. Kniha je barevná, v klasickém comicsovém formátu.


...péria aneb Odkaz Luthera Arkwrighta . 4 ... Komiksový hrdina s tváří Bowieho mluví česky - iDNES.cz ... .5 | Comics Centrum | akční, dobrodružný, fantasy, sci-fi. Pokračování prvního grafického románu pro dospělé Dobrodružství Luthera Arkwrighta. Vrcholí bitva o Londýn, uprostřed bitevního pole se královně Anně narodí dvojčata - princ Jindřich a princezna Viktorie. Srdce impéria: aneb Odkaz Luthera Arkwrighta. Bryan Talbot ... Srdce impéria Autor: Talbot, Bryan Nakladatel: Comics Centrum EAN: 9788086839110 ISBN: 80-86839-11-7 Originál: Heart of Empire Překlad: Krejčová, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 304 stran, česky Rozměry: 15,5 × 23,5 cm Srdce Impéria je druhá kniha z Dobrodružství Luthera Arkwrighta. Do očí vás okamžitě bouchne změn ... Arkwright Integral - Komiks pro dospělé a mládež | Pipkin.cz ... . Do očí vás okamžitě bouchne změna. Černobílý svět je nahrazen světem barevným, dojde ke změně kresby a to dosti radikálně a i styl barev je trochu jiný, než je čtenář zvyklí z jiných příběhů. Pokračování prvního grafického románu pro dospěl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY