V čele ŠtB

V čele ŠtB - Pavel Žáček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Žáček
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
V čele ŠtB.pdf


Chcete si knihu přečíst?V čele ŠtB ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Žáček. Číst V čele ŠtB Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na základě stovek stran originálních materiálů Archivu ÚPN, hlavně Krajské správy Státní bezpečnosti v Košicích je v monografii zrekonstruovaný profesní růst perspektivního důstojníka komunistické tajné policie Miroslava Chovance od jeho referentské činnosti na úseku tzv. ochrany ekonomiky KS ZNB Správy StB v Košicích (listopad 1972) až po zástupce náčelníka II. Správy SNB v Praze - ústředního organizačního celku Státní bezpečnosti (duben 1989).


....gov.sk V čele ŠtB Autor: Žáček, Pavel Nakladatel: Ústav pamäti národa EAN: 9788096929634 ISBN: 80-969296-3-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 260 stran, česky Rozměry: 23 × 21 cm Rok vydání: 2006 (1 ... Necenzurovane stranky ... . vydání) Get this from a library! V čele ŠtB: pád režimu v záznamoch dôstojníka tajnej polície. [Pavel Žáček] V čele ŠtB. Pavel Žáček. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Na základě stovek stran originálních materiálů Archivu ÚPN, hlavně Krajské správy Státní bezpečnosti v Košicích je v monografii zrekonstruovaný profesní růst perspektivního důstojníka ... Pavel Žáček: V čele ŠtB. Pád režimu v záznamoch dôstojníka ... ... . Na základě stovek stran originálních materiálů Archivu ÚPN, hlavně Krajské správy Státní bezpečnosti v Košicích je v monografii zrekonstruovaný profesní růst perspektivního důstojníka ... V čele ŠtB kniha od autora Pavel Žáček. Na základě stovek stran originálních materiálů Archivu ÚPN, hlavně Krajské správy Státní bezpečn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY