Chrámový tygr

Chrámový tygr - Jim Corbett | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jim Corbett
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chrámový tygr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chrámový tygr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jim Corbett. Číst Chrámový tygr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dnes už v anglofonní oblasti klasické dílo lovecké, memoárové a přírodovědné literatury. Jim Corbett byl nejlepším lovcem lidožravých šelem v Indii v období 1907-1939 a kniha líčí okolnosti pronásledování a zastřelení čtyř lidožroutů. Corbett byl nevšední osobností, která učinila velký osobní vývoj, od klasického sportovního lovce po kameramana zvířat a vášnivého ochránce přírody. Dnes je po něm pojmenován jeden z největších indických národních parků - Corbettův národní park. Kniha je psána velice prostým jazykem a právě to, stejně jako vyciťovaná pravdivost a nestrojenost autora způsobily, že kniha je po celém světě stále znovu a znovu vydávána, ostatně i v češtině je to už druhé vydání.


...RBETT: CHRÁMOVÝ TYGR Muktéšvarská lidojedka Když tygřice zabila v Muktéšvaru čtyřiadvacet lidí, požádala vláda o pomoc Jima Corbetta ... Chrámový tygr - Corbett Jim - Megaknihy.cz ... . Ten si chtěl na zvíře nejprve počíhat u těla zabitého volka, později pak se pokusit dostat ho s pomocí nadháněčů. Oba pokusy selhaly. Všechny informace o produktu Kniha Chrámový tygr - Corbett Jim, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Chrámový tygr - Corbett Jim. Kniha Chrámový tygr je působivé vyprávění Jima Corbetta, vyjímečného člověka i lovce a pozdějšího zakladatele indických národní ... Chrámový tygr - Jim Corbett | Databáze knih ... . Kniha Chrámový tygr je působivé vyprávění Jima Corbetta, vyjímečného člověka i lovce a pozdějšího zakladatele indických národních parků. I o velice dramatických zážitcích píše prostě a s pokorou. Kniha Chrámový tygr Přidat komentář. Ava365. 14.12.2019....SOUVISEJÍCÍ KNIHY