Císařovy kosti

Císařovy kosti - Adam Wiliams | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Adam Wiliams
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Císařovy kosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Císařovy kosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Wiliams. Číst Císařovy kosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavý příběh lásky, vychytralosti a odvahy… divoká vášeň ve víru nemilosrdného povstání. Dcera hledá svoji minulost. Agentka hledá svoji pravdu. Země rozdělená nenávistí. Kateřina Cabotová viděla ve svých dvaceti letech již tolik smrti, že by to jiným vystačilo na několik životů. Má za sebou totiž zkušenosti z krvavé ruské revoluce, kterou strávila jako zdravotní sestra na nejkrvavějších bojištích ruské fronty. Je krásná, tvrdohlavá a především složitá – úplně stejně, jako byla její matka. Na pokraji revoluce se ocitá i Čína, kam se Kateřina vrací, aby zde pátrala po svém otci. Doprovází ji přitom její blízká přítelkyně Jü Fu-kuej, s níž se seznámila na studiích v Oxfordu. Obě dívky však mají ke své cestě zcela rozdílné důvody. Jü Fu-kuej je zanícená revolucionářka a tajná agentka připravená položit za svoji vlast i život. Kateřina je ztracená duše, která se pokouší zjistit pravdu o vlastní minulosti. A zatímco se na čínských hranicích šikují japonské armády, Kateřina se stává nechtěným nástrojem k vyrovnání účtů dvou mužů, kteří touží po pomstě, a nezastaví se před ničím, co by jim v tom mohlo zabránit. Jü Fu-kuej nakonec zjišťuje, že tou nejsilnější zbraní, kterou kdy který voják měl, je čistá a upřímná láska.


...ísařovy kosti Přidat komentář. Jossie ... Williams Adam - Antikvariát Dana Kurovce ... . 24.07.2019. Neuvěřitelně zbytečně silná kniha, zkrátit na polovinu a bylo by to fajn. ... Kniha: Císařovy kosti - Adam Wiliams. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Císařovy kosti Autor: Wiliams, Ada ... CÍSAŘOVY KOSTI, ADAM WILLIAMS, | Antikvariát Kladno Mareš ... . ... Císařovy kosti Autor: Wiliams, Adam Nakladatel: BB art EAN: 9788073419165 ISBN: 80-7341-916-5 Originál: The Emperor´s Bones Překlad: Kovács, Petr Popis: 1× kniha, vázaná, 742 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2006 (1. vydání) ... Císařovy kosti Adam Will...SOUVISEJÍCÍ KNIHY