Jevištní tvar jako jedna z možných metod výuky češtiny pro cizince

Jevištní tvar jako jedna z možných metod výuky češtiny pro cizince - Marie Boccou Kestřánková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Boccou Kestřánková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jevištní tvar jako jedna z možných metod výuky češtiny pro cizince.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jevištní tvar jako jedna z možných metod výuky češtiny pro cizince ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Boccou Kestřánková. Číst Jevištní tvar jako jedna z možných metod výuky češtiny pro cizince Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie Jevištní tvar jako jedna z možných metod výuky češtiny pro cizince je prací lingvodidaktickou, vztahující se k vyučování češtiny jako cizího jazyka. Dala by se zařadit mezi metodické studie, jde o práci zaměřenou na doložení efektivnosti metody jevištního tvaru v jazykovém vyučování. Publikace je dělena do pěti kapitol, z nichž první tři jsou teoretické (stanovují se v nich cíle práce, formulují se výzkumná očekávání a hypotézy, metoda jevištního tvaru je zasazena do historického kontextu a do kontextu vybraných metod jazykového vyučování) a následující dvě kapitoly mají povahu výzkumnou (na výzkumných sondách se v nich ověřuje efektivnost dané metody).


...fie Jevištní tvar jako jedna z možných metod výuky češtiny pro cizince je prací lingvodidaktickou, vztahující se k vyučování češtiny jako cizího jazyka ... Čeština — Jazykové učebnice — Academia ... . Dala by se zařadit mezi metodické studie, jde o práci zaměřenou na doložení efektivnosti metody jevištního tvaru v jazykovém vyučování. Monografie Jevištní tvar jako jedna z možných metod výuky češtiny pro cizince je prací lingvodidaktickou, vztahující se k vyučování češtiny jako cizího jazyka. Dala by se zařadit mezi metodické studie, jde o práci zaměřenou na doložení efektivnosti metody jevištního tvaru v jazykovém vyučování. Publikace je dě ... Marie Boccou Kestřánková | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Dala by se zařadit mezi metodické studie, jde o práci zaměřenou na doložení efektivnosti metody jevištního tvaru v jazykovém vyučování. Publikace je dělena do p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY