Lázeňská kúra

Lázeňská kúra - Ivanka Devátá | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivanka Devátá
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lázeňská kúra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lázeňská kúra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivanka Devátá. Číst Lázeňská kúra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozvod se ženskou většinou pořádně zamává. Hrdinku této knihy ovšem zasáhl natolik, že se z jeho důsledků musí zotavovat v lázních. Potkává tam spoustu nových lidí a nemine den, aby se jí nepřihodilo něco mimořádného. A protože ony veselé příhody i trapasy popisuje Ivanka Devátá, která si získala širokou čtenářskou oblibu svým úsměvným pohledem na svět, můžete si být jisti, že se nebudete nudit ani chvíli.


... kúra. Obě slova jsou správná (z pravopisného hlediska), ale mají rozdílné významy ... Kniha Lázeňská kúra - Ivanka Devátá | Dobré Knihy.cz ... . Kůra tvoří povrchovou vrstvu například stromů. Kúra s čárkou nad u je léčebná procedura, kterou si můžete dopřát například v lázních. S tímto slovíčkem souvisí i wellness. Lázeňská kúra je terapií i pro čtenáře. Vtipné dialogy, hrdinka je schopna se zasmát situacím kolem sebe i sama sobě. A ano, třítýdenní párečky zkrátka vždy patřily k lázeňským městům, či spí ... Léčebná lázeňská kúra | Konstantinovy Lázně ... . A ano, třítýdenní párečky zkrátka vždy patřily k lázeňským městům, či spíše cukrárnám, parkům a lesním zákoutím. Spa.cz 2928 pobytů Česká republika 2047 pobytů Klášter Hradiště nad Jizerou Hotel Malý Pivovar 11 pobytů Lázeňská pivní kúra pro páry Telefon +420 483 515 290 Lehká léčebná kúra Relax Láze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY