Malá encyklopedie českých a moravských vín: Průvodce po vínech České republiky

Malá encyklopedie českých a moravských vín: Průvodce po vínech České republiky - Černý Branko | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Černý Branko
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá encyklopedie českých a moravských vín: Průvodce po vínech České republiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malá encyklopedie českých a moravských vín: Průvodce po vínech České republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Černý Branko. Číst Malá encyklopedie českých a moravských vín: Průvodce po vínech České republiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malá encyklopedie českých a moravských vín - průvodce po vínech České republiky. Kniha slouží jako nepostradatelný průvodce víny České republiky, která budou v maloobchodní síti k dispozici v závěru roku 2006 a v první polovině roku 2007. Vinařství jsou řazena dle jednotlivých vinařských oblastí a podoblastí, dále dle abecedy. Každé vinařství do knihy nominuje 10 aktuálně nabízených vín, která jsou nezávislou degustační komisí ochutnána a ohodnocena. U vín není uveden počet bodů, ale 1 až 5 korunek, které víno získalo dle pravidel hodnocení. U každého vinařství je uveřejněn fotografický portrét majitele vinařství či sklepmistra.


...ncyklopedie českých a moravských vín - průvodce po vínech České republiky ... Malá encykopedie českých a moravských vín - druhý ročník ... ... . Kniha slouží jako nepostradatelný průvodce víny České republiky, která budou v maloobchodní síti k dispozici v závěru roku 2006 a v první polovině roku 2007. Malá encyklopedie českých a moravských vín - průvodce po vínech České republiky. Kniha slouží jako nepostradatelný průvodce víny České republiky, která budou v maloobchodní síti k dispozici v závěru roku 2006 a v první polovině roku 2007. Malá encyklopedie českých a moravských vín - průvodce po vínech České ... Kniha Malá encyklopedie českých a moravských vín I ... ... . Malá encyklopedie českých a moravských vín - průvodce po vínech České republiky. Kniha slouží jako nepostradatelný průvodce víny České republiky, která budou v maloobchodní síti k ... Malá encyklopedie českých a moravských vín - Černý Branko . Malá encyklopedie českých a moravských vín...SOUVISEJÍCÍ KNIHY