Paní plukovníková

Paní plukovníková - Rosa Liksom | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rosa Liksom
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Paní plukovníková.pdf


Chcete si knihu přečíst?Paní plukovníková ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rosa Liksom. Číst Paní plukovníková Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyři životní etapy neobyčejně silné ženské hrdinky, jejíž pohnutý osud utváří podmanivá finská příroda i dramatické dějinné události 20. století. Dětství prožívá ve vlastenecké rodině na severu Finska, období před druhou světovou válkou v zemi, která v hrůze před Sovětským svazem hledala spásu v nacistickém Německu, i dobu poválečnou poznamenanou stíny minulosti, přinášející však i nečekanou lásku. Jako mladá dívka se zamiluje do plukovníka, muže o 28 let staršího. Navzdory varování však její slepá láska naráží na zvrácenou manželovu tvář, stejně destruktivní a nemilosrdnou, jakým je období, ve kterém žijí. V partnerském vztahu jde stejně jako ve společnosti především o moc. Kdo však bude mít navrch a kdo se podrobí?


...aní plukovníková - Bengt Ahlfors KOMEDIE NEJEN O TOM, ŽE LÁSKA KVETE V KAŽDÉM VĚKU ... Paní plukovníková - Kultura.cz ... . Pan plukovník zemřel - co s dědictvím? Jinak se na to dívá svérázná vdova plná života, jinak to vidí mnohokrát rozvedená dcera, nezaměstnaný syn, či jeho bývalá manželka. ... Výročí plné polibků - Jiřina Bohdalová, Vladimír Menšík, Lubomír Kostelka, Karolína Slunéčková - Duration: 18:52. Pop rare 496,390 views Paní plukovníková v podání Jiřiny Bohdalové prostě neměl ... Paní plukovníková - Pohnuté divadlo Loukov - YouTube ... . Pop rare 496,390 views Paní plukovníková v podání Jiřiny Bohdalové prostě neměla chybu. Je neuvěřitelné, s jakým nadšením se tahle úžasná herečka do role položila. Zvlášť, když si uvědomím její požehnaný věk. Zbytek ansáblu jí bohužel nesahal ani po kotn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY