Steve Jobs

Steve Jobs - Kevin Lynch | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kevin Lynch
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Steve Jobs.pdf


Chcete si knihu přečíst?Steve Jobs ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin Lynch. Číst Steve Jobs Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Steve Jobs je působivý obrazový průvodce životem a dílem jednoho z nejvlivnějších inovátorů jednadvacátého století. Tento životopis zprostředkovává barvitou formou a originálním grafickým zpracováním zajímavé informace o Stevu Jobsovi, o jeho jedinečném talentu i vizionářském smyslu pro design. Dočtete se zde, jak se Stevův obdivuhodný talent k úspěšnému prodeji stal klíčem k jeho úspěchu, úhelným kamenem jeho filozofie radikálních inovací i důvodem k celoživotnímu soupeření s Billem Gatesem.


...obs Jobs in 2010 Born Abdul Lateef Jandali (1955-02-24) February 24, 1955 San Francisco, California, U ... The Rumors—and Truth—Behind Steve Jobs' Last Words ... ... .S. Died October 5, 2011 (2011-10-05) (aged 56) Palo Alto, California, U.S. Cause of death Neuroendocrine cancer Resting place Alta Mesa Memorial Park Occupation Entrepreneur Industrial designer Investor Media proprietor Known for Pioneer of the personal computer revolution with Steve ... Steve Jobs co-founded Apple Computers with Steve Wozniak. Under Jobs' guidance, the company pioneered a series of revolutionary technologies, including the iP ... Steve Jobs - Biography - IMDb ... . Under Jobs' guidance, the company pioneered a series of revolutionary technologies, including the iPhone and iPad. Steve Jobs was a charismatic pioneer of the personal computer era. With Steve Wozniak, Jobs founded Apple Inc. in 1976 and transformed the company into a world leader in telecommunications. Widely considered a visionary and a genius, he oversaw the launch of such revolutionary products as ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY