Tahle kniha + CD + DVD

Tahle kniha + CD + DVD - Petr Pichl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Pichl
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tahle kniha + CD + DVD.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tahle kniha + CD + DVD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Pichl. Číst Tahle kniha + CD + DVD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chvíle posvátná není v tuzemských podmínkách běžným produktem. Obsahuje knihu, k níž byla speciálně natočena audionahrávka, a ještě vznikl film. Artefakt, který držíte v ruce, je tak nositelem multimediálního trendu, jenž ovšem nevylučuje ze svého středu tištěné slovo - knihu. Už jména aktérů dávají tušit, že se v tomto případě jená o mimořádnou sešlost. Verše malíře Petra Pichla z básnické sbírky pojmenované Tahle kniha recituje Miroslav Moravec, čtyř básní se chopila rocková kapela Jarmark s vynikající zpěvačkou Evou Navrátilovou.


... stran: 67, Nakladatelství: CARPE DIEM, Autor e-knihy: Petr Pichl, Básnická sbírka, která v historii české literatury vyšla v roce 2006 vůbec jako první v podobě trojkombinace - kniha, CD a DVD v jednom ... Spad - František Kotleta | Knihy Dobrovský ... . Autorem je Petr Pichl, kromě jiného i malíř. ... Básnická sbírka, která v historii české literatury vyšla v roce 2006 vůbec jako první v podobě trojkombinace - kniha, CD a DVD v jednom. Autorem je Petr Pichl, kromě jiného i malíř. Píše verše uhrančivě melancholické a zdánlivě posmutnělé, nejednou ale mají uvnitř skrytou dávku jemného a podivuhodně přesného humoru. Tahle kni ... Tahle kniha - Petr Pichl | Elektronická kniha na Alza.cz ... . Autorem je Petr Pichl, kromě jiného i malíř. Píše verše uhrančivě melancholické a zdánlivě posmutnělé, nejednou ale mají uvnitř skrytou dávku jemného a podivuhodně přesného humoru. Tahle kniha + CD + DVD. Celkové hodnocení ... Verše malíře Petra Pichla z básnické sbírky pojmenované Tahle kniha recituje Miroslav Moravec, čtyř básní se chopila rocková kapela Jarmark s v.. Zobrazit celý text. Tahle kniha + CD...SOUVISEJÍCÍ KNIHY