Tajemství permoníků

Tajemství permoníků - Andrea Popprová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Andrea Popprová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství permoníků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství permoníků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Popprová. Číst Tajemství permoníků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo by nechtěl znát tajemství malých permoníků? Do jejich podzemního království zavede děti tato nová interaktivní kniha. Čeká je napínavá cesta plná zábavného čtení, poučení a zapeklitých úkolů, jejichž splnění jim otevře vrátka k dalšímu dobrodružství. Pokud zvládnou všechny nástrahy a dojdou až do cíle, naleznou diamantový poklad. Úkoly permoníků pomáhají rozvíjet logické myšlení, cvičí postřeh i představivost předškoláků a malých školáků.


...ví permoníků je moderní kniha, která nenabízí dětem jen klasické čtení, které je častokrát moc nebaví, ale aktivně je zapojí do příběhu a děje knihy ... Tajemství permoníků | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Jejich úkolem je plnit snadné, ale i zapeklité kvízy a rébusy a pomoci tak permoníkům, dostat se k jejich vysněnému pokladu. Kdo by nechtěl znát tajemství malých permoníků? Do jejich podzemního království zavede děti tato nová interaktivní kniha. Čeká je napínavá cesta plná zábavného čtení, poučení a zapeklitých úkolů, jejichž splnění jim otevře vrátka k dalšímu dobrodružství. Všechny in ... Tajemství permoníků - Andrea Popprová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Čeká je napínavá cesta plná zábavného čtení, poučení a zapeklitých úkolů, jejichž splnění jim otevře vrátka k dalšímu dobrodružství. Všechny informace o produktu Kniha Tajemství permoníků, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY