1000 motocyklů

1000 motocyklů - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 motocyklů.pdf


Chcete si knihu přečíst?1000 motocyklů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst 1000 motocyklů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dějiny - klasika - technika. Málokterý dopravní prostředek vzbuzuje tolik emocí jako motocykl. Tato obsáhlá publikace je víc než jen encyklopedie a to v každém směru. Tým odborných autorů provádí čtenáře v zevrubném úvodu s nadšením i technickou znalostí historií vývoje kultovního objektu motocykl, a to od parního stroje pod sedlem řidiče až po superbiky dneška. V hlavní části se čtenář z doprovodných textů doví od Aprilie až k Zündappu všechno, co je potřeba vědět o více než 60 nejvýznamnějších značkách světa a 1000 fascinujících motocyklech. Tato odborně napsaná a brilantně ilustrovaná publikace vás seznámí s vynálezem Ottova motoru, tahem japonských značek na evropský trh, s motorkami, které v 70. a 80.letech navrhovali významní designéři, s nejnovějšími modely roku 2005 a s dalšími zajímavostmi.


... že pro většinu jezdců představují motocykly způsob života ... 1000 motocyklů - - Megaknihy.cz ... . Na tomto místě najdete naši nabídku motocyklů Honda a veškeré informace o našich produktech, které potřebujete. BMW R 1200 GS. Ročník: 2008 · Zobrazeno: 186x Prodám BMW R 1200 GS rok 2008, dovoz Anglie. 2 x klíč, serviska v GB v... Motocykl Sokół 1000 (CWS M111) wyprodukowano w 1935 roku w Państwowych Zakładach Inżynierii w Warszawie .Ten wspaniale odrestaurowany egzemplarz można było obejrzeć na ... Bazar motocyklů | Motorkáři.cz ... .Ten wspaniale odrestaurowany egzemplarz można było obejrzeć na Wystawie Zabytkowych ... Find Suzuki Gsx R1000s for Sale on Oodle Classifieds. Join millions of people using Oodle to find unique used motorcycles, used roadbikes, used...SOUVISEJÍCÍ KNIHY