Atlas vlajek

Atlas vlajek - Federico Mariani | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Federico Mariani
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas vlajek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Atlas vlajek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Federico Mariani. Číst Atlas vlajek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč má Kanada uprostřed vlajky javorový list? Co nese v zobáku orel na bílém pozadí mexické vlajky? Je pouhou náhodou, že všechny země Středního východu mají vlajky ve stejných barvách? Na tyto a mnohé další otázky odpoví tento bohatě ilustrovaný svazek plný historických a zeměpisných informací, ale také mnohých zajímavostí o detailech jednotlivých vlajek a národech, kterým patří. V barvách, symbolech a vzorech na vlajkách se skrývají legendy staré jako Země sama. Vydejte se na cestu (nejen) napříč kontinenty a zeměmi, do světa mýtů a historie, a poznejte svět, ve kterém žijeme.


...vlajky světa zpracované přehledně do několika kategorií ... Kniha: Atlas vlajek se samolepkami | Knihy.ABZ.cz ... . Informace o státech a jejich poloze. Atlas vlajek. Federico Mariani. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdiček 13 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Atlas vlajek více než 200 samolepek . SUN, 2017. Vydavateľstvo SUN, 2017. V tomto Atlasu vlajek se samolepkami najdete mapy, z nichž se dozvíte, kde leží jednotlivé země světa, jak jsou velké, jak se jmenují jejich hlavní města a jak vypadají jejich státní vlajky. Získávání nových znalostí však nebude nuda... Všech ... Atlas vlajek - Federico Mariani | Knihy Dobrovský ... . Získávání nových znalostí však nebude nuda... Všechny informace o produktu Kniha Atlas vlajek - Federico Mariani, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Atlas vlajek - Federico Ma...SOUVISEJÍCÍ KNIHY