Hortenziová zahrada

Hortenziová zahrada - Marie Lamballe | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Lamballe
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hortenziová zahrada.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hortenziová zahrada ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Lamballe. Číst Hortenziová zahrada Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se odehrává ve dvou časových obdobích, během druhé světové války a v současnosti. Oba děje spojuje malebná vesnice Plouvan ve francouzské Bretani a starý klášter Notre Dame de la Foret ležící uprostřed kouzelného lesa Brocéliande, místa opředeného starými legendami o bájných postavách – králi Artušovi a jeho rytířích kulatého stolu a mnoha dalších… Do životů dvou rodin – LeHaziffů a Tabarlyů – nečekaně zasáhne válka. Francii obsadí Němci, muži odcházejí bojovat a ženy a dívky se musí postarat o hospodářství. Ale i v této těžké době prožívají dvě dívky – Sema Tabarlyová a Maelle LeHaziffová – své milostné příběhy, krásné, ale i tragické. Druhá část knihy je zasazena do současnosti. Madá sochařka Giselle Esch-Lamartine je pověřena matkou představenou zrestaurovat zchátralý klášter. V průběhu svého působení se seznámí s Yannikem LeHaziffem a oba společně odhalují dlouho skrývané tajemství a dozvídají se příběh Semy a Maelle i jejich rodin.


...při srovnání právě těchto dvou titulů bohužel Hortenziová zahrada dost zaostává ... Hortenziová zahrada - Knihkupectví Luxor ... . Hrdinek historického příběhu mi bylo dost líto, ani jedna bohužel nenašla své štěstí, po kterém tolik toužila. Já vím, že to se v životě prostě stává, ale přiznám se, mám radši dobré konce, a trochu mi bylo líto, že ani ... Kniha se odehrává ve dvou časových obdobích, během druhé světové války a v současnosti. Oba děje spojuje malebná vesnice Plouvan ve francouzské Bretani a starý klášter No ... Hortenziová zahrada - Marie Lamballe — Kniha.cz ... . Oba děje spojuje malebná vesnice Plouvan ve francouzské Bretani a starý klášter Notre Dame de la Foret ležící uprostřed kouzelného lesa Brocéliande, místa opředeného starými legendami o bájných postavách - králi Artušovi a jeho rytířích kulatého stolu a mnoha dalších… Hortenziová zahrada. Lamballe Marie. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 6 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY