Já už budu hodná

Já už budu hodná - Clara Weiss | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Clara Weiss
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Já už budu hodná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Já už budu hodná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clara Weiss. Číst Já už budu hodná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Léto je za rohem, když se studentka Juli přestěhuje do malé podkrovní místnosti v půvabném mnichovském bytě. Sdílí byt s mladou herečkou Gretou, kterou si okamžitě zamiluje. Ale hlavně, konečně může začít naplno žít. Ale Juli má čím dál tím větší pochybnosti, že s ní Greta nehraje fér a že se pod příjemnou slupkou schovává velmi krutá bytost. A když se objevuje první mrtvola, Juliin život se mění v peklo.


... budu hodná je příběh plný zvratů, mrazivé atmosféry a dokonalou ukázkou toho, jak jeden zážitek z dětství může mít následky na celý váš život ... „Já už budu hodný, dědečku!" (1978) | ČSFD.cz ... . Lucie846. 1 08. dubna. Kniha byla pěkná. Konec zajímavý ale též, jak už tu někdo psal, zkrátila bych ji o něco. Zbytečně moc píše o počasí Já už budu hodná je jeden z nejlepších psychologických thrillerů, které jsem za poslední dva roky četla. Jen upozorňuji, že jej nebudete chtít odložit - touha znát vysvětlení tohoto bizarního příběhu je totiž příliš silná. Více Dobrovský s.r.o. vyd ... Já už budu hodná - Clara Weiss | Databáze knih ... . Jen upozorňuji, že jej nebudete chtít odložit - touha znát vysvětlení tohoto bizarního příběhu je totiž příliš silná. Více Dobrovský s.r.o. vydal nedávno psychothriller se zajímavým názvem Já už budu hodná od německé autorky Clary Weiss, jehož obálka mě upoutala na první pohled. Děj začíná prologem, z ně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY