Knihovna

Knihovna - Jan Bažant | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bažant
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Knihovna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Knihovna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bažant. Číst Knihovna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Detektivní román o umění, starých tiscích a těch, pro něž jsou knihovny cennější než jejich vlastní život. Teatrální vražda ve zbrusu nové pražské ústřední knihovně na Letné je jako ruská matrjoška, ale je to neustále pachatel, kdo panenky jednu po druhé otevírá, aby před policisty nakonec vítězoslavně otevřel tu poslední, nejmenší. Samozřejmě že v ní nic není, protože policisté celou dobu viděli pouze to, co chtěli vidět. Nakonec se ukáže, že vrah byl ve skutečnosti obětí, ale možná bylo všechno úplně jinak. Dramatické události zasazené do temné atmosféry, v níž je smrt neustále na dosah ruky, nejsou cílem vyprávění, ale metaforou o smyslu práce historika a významu historie pro budoucnost.


...eřejná knihovna, kterou může využívat úplně každý! Půjčujeme knihy, hudbu, filmy i obrazy ... Knihovnamanetin ... . Z naší e-knihovny můžete legálně a zdarma stahovat více než tisíc e-knih od klasiky až po současné autory. Celý rok u nás probíhají kulturní akce. Pořádáme au Peppa Pig - Official Channel 239,678,183 views. Mickey and Donald Have a Farm 🚜 | Full Episode | Mickey Mouse Clubhouse | Disney Junior. - Duration: 30:02. Disney ... Nenechte velikány světové literatury ležet v koutě a pořiďte j ... Knihovny - IKEA ... . - Duration: 30:02. Disney ... Nenechte velikány světové literatury ležet v koutě a pořiďte jim parádní knihovnu. Ať už hledáte bílou knihovnu, knihovnu z dubu nebo masivu, zavřenou nebo otevřenou, na FAVI.cz máte z čeho ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY