Kojabaši, kočičí mistr zenu

Kojabaši, kočičí mistr zenu - Henri Brunel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Henri Brunel
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kojabaši, kočičí mistr zenu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kojabaši, kočičí mistr zenu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Henri Brunel. Číst Kojabaši, kočičí mistr zenu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zenový mistr kocour Kojabaši, který putuje po Japonsku s holí, miskou na milodary a ranečkem přes rameno a vypráví zenové příběhy neposednému žákovi Tanedovi... takový kocour přece neexistuje! Henri Brunel ale jednoho takového kocoura měl. Starý Kojabaši od svého pána leccos pochytil, a tak se vydal na cesty, aby se sám na vlastní kůži přesvědčil, v čem spočívá osmidílná stezka a vznešené pravdy zenového buddhismu. Na cestě za poznáním ho doprovází jeho věrný a učenlivý žák, kocourek Taneda.


..., kočičí mistr zenu Henri Brunel Nakladatel: Garamond 2006 Kojabaši, kočičí mistr zenu Autor: Brunel, Henri Nakladatel: Garamond EAN: 9788074074394 ISBN: 978-80-7407-439-4 Originál: Conte du Chat Maitre Zen Překlad: Kavanová, Galina Ilustrace: Roux, Christian Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 19 × 19 cm Rok vydání: Kniha Kojabaši, kočičí mistr zenu Přidat komentář ... Kojabaši, kočičí mistr zenu - Brunel Henri | Artforum ... ... . @pavlas. 15.09.2019. Kniha, která zajímavou formou uvede i dětského čtenáře do základu Buddhova učení skrze příběhy kočičího zenového "mistra" Kojabašiho a jeho žáka, mnicha Tanedy. ... Kupte knihu Kojabaši, kočičí mistr zenu (Henri Brunel) s 28 % slevou za 185 Kč v ... VeleKnížka - VeleKnížka was live. ... . @pavlas. 15.09.2019. Kniha, která zajímavou formou uvede i dětského čtenáře do základu Buddhova učení skrze příběhy kočičího zenového "mistra" Kojabašiho a jeho žáka, mnicha Tanedy. ... Kupte knihu Kojabaši, kočičí mistr zenu (Henri Brunel) s 28 % slevou za 185 Kč v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY