Majda Čmuchalová: Kletba zhýčkaného pudla

Majda Čmuchalová: Kletba zhýčkaného pudla - Kate Pankhurstová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kate Pankhurstová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Majda Čmuchalová: Kletba zhýčkaného pudla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Majda Čmuchalová: Kletba zhýčkaného pudla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Pankhurstová. Číst Majda Čmuchalová: Kletba zhýčkaného pudla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Devítiletá Majda Čmuchalová a její kolegyně z detektivní kanceláře Holky čmuchalky o sobě rády prohlašují, že pro ně není žádná záhada příliš záhadná a žádný problém příliš zapeklitý. Ale bude to platit i v případě rozmazleného pudla, jehož paničkou bývala slavná kalužínská cestovatelka a zakladatelka tamního muzea? V rámci školního projektu budou Holky čmuchalky se svými spolužáky v Kalužínském muzeu přespávat – podaří se jim vypátrat, jestli je vycpaný pudlík slečny Penelopy skutečně prokletý?


... Majda Čmuchalová -- Kletba zhýčkaného pudla - Kate Pankhurstová ... Majda Čmuchalová: Kletba rozmazleného pudla ... ... Podtitul: Kletba zhýčkaného pudla. Holky čmuchalky dostanou ve škole za úkol vytvořit prezentaci o některém z exponátů z muzejní sbírky. Pro svůj projekt si vyberou vycpaného pudla Perlu, ... Majda Čmuchalová - Kletba zhýčkaného pudla. ... Devítiletá Majda Čmuchalová a její kolegyně z detektivní kanceláře Holky čmuchalky o sobě rády prohlašují, že pro ně není žádná záhada příliš zá- hadná a žádný problém příliš zapeklitý. Ale bude to platit i v případě rozmazleného pudla, jehož paničk ... Majda Čmuchalová - Kletba zhýčkaného pudla - Lali.cz ... . Ale bude to platit i v případě rozmazleného pudla, jehož paničkou ... Majda Čmuchalová: Kletba zhýčkaného pudla Kate Pankhurstová Nakladatel: Mladá fronta 2019 Hledáte Majda Čmuchalová: Klet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY