Malér Eyrová

Malér Eyrová - Jasper Fforde | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jasper Fforde
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malér Eyrová.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malér Eyrová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jasper Fforde. Číst Malér Eyrová Online je nyní tak snadné!

POPIS


Píše se rok 1985 a kriminální živly z Londýna se přesunuly na lukrativnější území – na trh s literaturou. Agentka Thursday Next je na stopě toho největšího padoucha – Acherona Háda, který unáší postavy ze slavných románů a požaduje za ně výkupné. Thursday pronikne do knihy a snaží se škodu napravit, ale řešit prohřešky proti literatuře není tak jednoduché, když ještě zároveň musí přesvědčit muže, kterého miluje, aby se s ní oženil, a přijít na to, kdo ve skutečnosti napsal Shakespearova dramata. První z řady úspěšných fantasy thrillerů, v nichž se mísí zločin, napětí, láska a literatura.


...yrová book. Read 9,959 reviews from the world's largest community for readers ... Malér | Slovník cizích slov ... . Píše se rok 1985 a kriminální živly z Londýna se přesunuly na lukra... Kniha Malér Eyrová Přidat komentář. Praevka. 2 27.03.2019. Svět, ve kterém je literatura natolik ceněná a lidmi oblíbená, že má dokonce svůj speciální oddíl policie? ... Malér Eyrová je dle přebalu "kriminálně humoristický science fiction fantasy román". A nějakým Ffordovým kouzlem to opravdu dohromady funguje. Něco tak origi ... Kniha: Malér Eyrová - Jasper Fforde | Knihy.ABZ.cz ... . A nějakým Ffordovým kouzlem to opravdu dohromady funguje. Něco tak originálního a přitom nenásilného a vtipného jsem dlouho nečetla. Skvěle jsem se bavila od začátku do konce. PS: už máte svého dronteho? Svoji první novelu The Eyre Affair (v českém překladu Malér Eyrová) vydal v roce 2001. Hlavní hrdinka ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY