Zapomenuté 20. století: Osobnosti, události, ideje

Zapomenuté 20. století: Osobnosti, události, ideje - Tony Judt | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tony Judt
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zapomenuté 20. století: Osobnosti, události, ideje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zapomenuté 20. století: Osobnosti, události, ideje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony Judt. Číst Zapomenuté 20. století: Osobnosti, události, ideje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Brilantní britský historik, který se jako univerzitní profesor specializoval na moderní evropské dějiny, shromáždil 23 esejí z let 1994–2006. Na pozoruhodné škále osobností, událostí a idejí provádí Tony Judt nemilosrdnou pitvu iluzí po studené válce, že velké konflikty jsou bezpečně za námi, svět vstoupil do epochy míru a demokracie, a ukazuje, na co z historie 20. století zapomínáme a jak velká její část byla obětována mýtu o popření paměti. Nabízí cestu zpět ke smyslu dějin, který naléhavě potřebujeme.


...nuté 20. století Osobnosti, události, ideje ... Zapomenuté 20. století / Nejlevnější knihy ... . Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata ... jedno mu přiznat musíme. Titulem Zapomenuté 20. století úspěšně naplnil záměr, jejž vyjádřil slovy: „Máme-li vykonat něco dobrého v tomto století, musíme nejprve říct pravdu o tom ... Zapomenuté 20. století: Osobnosti, události, ideje. Tony Judt ... Titulem Zapomenuté 20. století úspěšn ... Tony Judt: Zapomenuté 20. století - osobnosti, události a ... ... ... Titulem Zapomenuté 20. století úspěšně naplnil záměr, jejž vyjádřil slovy: „Máme-li vykonat něco dobrého v tomto století, musíme nejprve říct pravdu o tom starém." 30.06.2019. Deník. Magazín OKO ... Kniha: Zapomenuté 20. století -- Osobnosti, události, ideje - Tony Judt. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4....SOUVISEJÍCÍ KNIHY