Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga

Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga - Veronika Marčíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Veronika Marčíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Marčíková. Číst Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spousta inspirace, přátelé z celého světa a báječná volnost. Ale i fyzická bolest, psychická náročnost a noci plné smradu a chrápání na společných ubytovnách. I taková umí být nejznámější pouť na světě, Svatojakubská cesta. Její francouzskou trasou nás provede mladá cestovatelka Veronika Marčíková, která se jednoho dne rozhodla opustit stresující zaměstnání a spontánně sama vyrazila na 800 kilometrů dlouhou výpravu. Během 39 dní se Veronika seznámila s mnoha zajímavými osobnostmi, jejichž životní příběhy popisuje, prošla si četnými útrapami a několikrát putování málem vzdala, ale nakonec našla mnohem více, než si dokázala představit... Opravdu do Santiaga dojdete jako nový člověk? Vydejte se na vzrušující dobrodružství plné odhodlání a svobody.


...svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga Autor: Marčíková, Veronika Nakladatel: Veronika Marčíková EAN: 9788027051847 ISBN: 978-80-270-5184-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 112 stran, česky Rozměry: 12,5 × 19 cm Rok vydání: 2019 (3 ... Španělsko 2010, aneb měsíc bez hvězd, bez stínu... | Petr ... ... . vydání) Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Moje kniha "Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga" je nově k dostání i na e-shopu a v knihkupectvích Kosmas! :) Můžete zde najít i ukázku z knížky. Pokud jste ji četli, budu moc ráda za hodnocení. Díky a doufám, že se s Vámi uvidím na některé z nadcházejících přednášek. ;) Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga Veronika Marčíková vydáno vlastním nákladem ... Veronika on the Road - Posts | Facebook ... . Pokud jste ji četli, budu moc ráda za hodnocení. Díky a doufám, že se s Vámi uvidím na některé z nadcházejících přednášek. ;) Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga Veronika Marčíková vydáno vlastním nákladem 112 stran. Koupit na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY