Magnusova volba

Magnusova volba - Amanda Scott | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Scott
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Magnusova volba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magnusova volba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Scott. Číst Magnusova volba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milostný a historický román z prostředí skotské Vysočiny. Půvabná Andrena MacFarlanová ví, že její povinností je provdat se za muže, který přijme příjmení MacFarlan a pomůže jejímu otci získat zpět postavení vůdce klanu. Když na pozemku MacFarlanů potká zraněného Magnuse Galbraitha, jenž uprchl ze zajetí, postará se o něho. Magnus nikdy předtím nepoznal ženu, jako je ona. Andrena ho uchvátí, oplývá schopností zklidnit ho i rozdmýchat jeho vášně způsoby, které by ho ani ve snu nenapadly. Magnus souhlasí s návrhem Andrenina otce, aby se s ní oženil. Jelikož se v zajetí náhodou dozvěděl o chystaném spiknutí proti králi, ihned po svatbě se za ním vydává, aby ho varoval, a Andrena ho doprovází. Stane se Andrena Magnusovým spojencem, nebo zkázou?


...va volba 2019; Zrušené zásnuby 2018; všech 8 knih autora ... Magnusova volba série | Databáze knih ... . Kniha Magnusova volba je v. Přečtených: 14x: Čtenářské výzvě ... Magnusova volba - Amanda Scott. Milostný a historický román z prostředí skotské Vysočiny. Půvabná Andrena MacFarlanová ví, že její povinností je... Kniha: Magnusova volba (Amanda Scott). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Obsah knihy: Magnusova volba. Milostný a historický román z prostředí skotské Vyso ... Magnusova volba - daryzivota.sk ... . Milostný a historický román z prostředí skotské Vysočiny. Půvabná Andrena MacFarlanová ví, že její povinností je provdat se za muže, který přijme příjmení MacFarlan a pomůže jejímu otci získat zp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY