Paralipomena (Spisy IV)

Paralipomena (Spisy IV) - Miroslav Holub | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Holub
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Paralipomena (Spisy IV).pdf


Chcete si knihu přečíst?Paralipomena (Spisy IV) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Holub. Číst Paralipomena (Spisy IV) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svazek Spisů navazuje na tři předchozí: Básně (Spisy I), Cestopisné prózy (Spisy II), Eseje a sloupky (Spisy III). Obsahuje do předchozích svazků nezařazené literární práce rozčleněné do šesti oddílů: 1) Básně 2) Eseje, sloupky a fejetony, 3) Předmluvy a doslovy, 4) Glosy, polemiky, úvahy, 5) Ankety, 6) Rozhovory. To vše posbírané a vybrané z novin, časopisů, sborníků a v případech předmluv a doslovů i z knih. S výjimkou těchto se jedná o Holubovy práce knižně nepublikované. Doplňuje se jimi náš obraz o význačné osobnosti české literární scény II. poloviny 20. století., jež patřila po dlouhá léta k nejpřekládanějším a v zahraničí nejvydávanějším českým autorům.


...mena (Spisy IV) Autor: Holub, Miroslav Nakladatel: Carpe diem EAN: 9788074872716 ISBN: 978-80-7487-271-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 600 stran, česky Rozměry: 11,8 × 19,8 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Věkový rozdíl 38 let - Ivan Rössler ... . vydání) Kniha: Paralipomena -- Spisy IV - Miroslav Holub. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Hledáte Paralipomena - Spisy IV od Miroslav Holub? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začí ... Knihy Miroslav Holub | Dobré Knihy.cz ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Hledáte Paralipomena - Spisy IV od Miroslav Holub? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Paralipomena (Spisy IV) Holub Miroslav. Svazek Spisů navazuje na tři předchozí: Básně (Spisy I), Cestopisné prózy (Spisy I...SOUVISEJÍCÍ KNIHY