Proč máme strach ze smrti?: Jak zvládnout její příchod

Proč máme strach ze smrti?: Jak zvládnout její příchod - Jana Sieberová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Sieberová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč máme strach ze smrti?: Jak zvládnout její příchod.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč máme strach ze smrti?: Jak zvládnout její příchod ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Sieberová. Číst Proč máme strach ze smrti?: Jak zvládnout její příchod Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když člověk ztratí lidské opory, v duši se objeví touha a otázka, zda život pokračuje dál. Nejen vesmír má své zákony, i v lidském nitru jsou zákony, které nám ukazují touhu po životě, který smrtí nekončí. Tato touha je vlastní každému lidskému srdci. Potřebujeme lásku dostávat, ale máme potřebu ji také dávat, a to do svého posledního výdechu. Člověk je určen ke štěstí, a to je zcela vlastní všem lidem. Tyto skutečnosti si nemocní na konci života zvlášť silně uvědomují. Samota a opuštěnost je nejvýznamnějším znakem naší doby, ale také provokací, abychom v situaci izolace, zvlášť při umírání, něco dobrého vykonali. Mou první odpovědí na utrpení, se kterým jsem se setkávala jako zdravotní sestra v nemocnici, bylo změnit nelichotivé podmínky umírajících lidí a podpořit rodiny, které by chtěly pečovat o své blízké ve svém vlastním, přirozeném prostředí. Více než kdy jindy bych chtěla povzbudit nás všechny, zdravé lidi, abychom se nebáli vstoupit do tajemství umírání svých blízkých. Potřebují naši lásku, ale i praktickou pomoc. Potřebují dojít k naději, jinak by jejich dosavadní život poztrácel smysl.


...áme strach ze smrti? Autor: Sieberová, Jana Nakladatel: Triton EAN: 9788075536549 ISBN: 978-80-7553-654-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 70 stran, česky Rozměry: 11 × 16,6 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha Proč máme strach ze smrti? Jak zvládnout její ... ... . vydání) Název: Proč máme strach ze smrti? - Jak zvládnout její příchod. Autor: Jana Sieberová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-7553-654-9. EAN: 9788075536549. Objednací kód: NA340237 Téma/žánr: Sieberová - Jana - zdravotní sestry - hospicová péče - domácí péče - paliativní péče - nevyléčitelně nemocní - umírání - ... Proč máme strach ze smrti? - Jak zvládnout její příchod ... . EAN: 9788075536549. Objednací kód: NA340237 Téma/žánr: Sieberová - Jana - zdravotní sestry - hospicová péče - domácí péče - paliativní péče - nevyléčitelně nemocní - umírání - strach ze smrti - pomáhající chování - duchovní vedení - naděje, Počet stran: 72, Cena: 100 Kč, Rok ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY