Sklenice srdíček

Sklenice srdíček - Jennifer Hillier | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jennifer Hillier
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sklenice srdíček.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sklenice srdíček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jennifer Hillier. Číst Sklenice srdíček Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když beze stopy zmizí šestnáctiletá Angela Wongová, jedna z nejoblíbenějších dívek ve škole, nikdo si nedokáže představit, že by s tím měla cokoli společného její nejlepší kamarádka Georgina Shawová. A určitě to nenapadne ani kamaráda obou dívek Kaisera Brodyho. O čtrnáct let později jsou Angeliny ostatky nalezeny nedaleko místa, kde Geo vyrůstala. Z Kaisera se mezitím stal detektiv, jenž konečně zjistí pravdu: Angela byla obětí Calvina Jamese, který poté zavraždil nejméně tři další ženy. Pro úřady je Calvin sériovým vrahem, avšak pro Geo je kýmsi úplně jiným. Na střední škole byl její první láskou a ona s ním prožívala vášnivý vztah až do noci, kdy byla zabita Angela. Čtrnáct let věděla, co se s Angelou stalo, aniž by o tom komukoli řekla. Pak byla zatčena a poslána na pět let do vězení. Calvin je tou dobou odsouzen na doživotí, ale nedlouho po uvěznění se mu podaří uprchnout. Krátce před Geiným propuštěním jsou nedaleko místa původního zločinu nalezena další mrtvá těla. Kaiser věří, že vrahem je opět Calvin, a obává se, že také Gein život může být v ohrožení. Kniha Jennifer Hillier je příběhem trojice dávných přátel: dívky, která byla kdysi zavražděna, ženy, jež po letech skončila ve vězení, a muže, jenž se snaží odhalit pravdu.


...e srdíček 2019; Pronásledovaná 2012; Wonderland: Země divů 2016; Řezník 2016; Podobné knihy ... Sklenice srdíček - Jennifer Hillier ~ MY ADDICTIONS ... ... MINIRECENZE: Sklenice srdíček | Až mi zítra budeš chybět ... ... e srdíček 2019; Pronásledovaná 2012; Wonderland: Země divů 2016; Řezník 2016; Podobné knihy. Na dně 2019; Tiché dívky 2016; Žena z kajuty č. 10 2017; Kniha Sklenice srdíček je v Souhlasím, Sklenice srdíček má opravdu poutavou obálku a láká k přečtení. Ale dí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY