Škola pokojného bojovníka: Mistrovství těla a ducha

Škola pokojného bojovníka: Mistrovství těla a ducha - Dan Millman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Millman
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola pokojného bojovníka: Mistrovství těla a ducha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola pokojného bojovníka: Mistrovství těla a ducha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Millman. Číst Škola pokojného bojovníka: Mistrovství těla a ducha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Millmanova filozofie pokojného bojovníka si získala statisíce příznivců po celém světě. Jeho nově česky vydaná kniha Škola pokojného bojovníka rozvíjí tuto filozofii praktickým způsobem. Přináší ovšem víc než jen další návod, jak by měl člověk cvičit: Nabízí dobře rozvrženého průvodce, který jasnou řečí promlouvá ke všem, kdo se snaží v souladu se všemi aspekty života dosáhnout optimální úrovně zdraví, vitality a výkonnosti. Školu pokojného bojovníka by si měl osvojit každý člověk, kterému není lhostejná zdravotní prevence, tělesná kondice a osobní potenciál. Je určena všem, kdo hledají psychickou a fyzickou harmonii – ať už při kopané, gymnastice, v bojových uměních, v hudbě či v každodenním životě. Autor poskytuje jedinečný návod, jak můžeme jakýkoliv trénink transformovat v cestu k osobnímu růstu a duchovnímu objevování světa - protože lidský duch sídlí v těle a tělo sídlí v duchu.


...pokojného bojovníka se snaží nabídnout takovou harmonii mezi tělem, myslí a emocemi ... Dan Millman citáty | Databáze knih ... . Snaží se ukázat, že rozšířením fyzického tréningu těla o očištění myšlenek naší mysli a zklidněním emocí můžeme dosáhnout v životě více. Podtitul: Mistrovství těla a ducha Millmanova filozofie pokojného bojovníka si získala statisíce příznivců po celém světě. Jeho nově česky vydaná kniha Škola pokojného bojovníka rozvíjí tuto filozofii praktickým ... Millmanova filozofie pokojného bojovníka si získala statisíce příznivců po cel ... Škola pokojného bojovníka ... ... Millmanova filozofie pokojného bojovníka si získala statisíce příznivců po celém světě. Jeho nově česky vydaná kniha Škola pokojného bojovníka rozvíjí tuto filozofii praktickým způsobem. Škola pokojného bojovníka mistrovství těla a ducha Dan Millman. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil ... Jeho nově česky vydaná kniha Škola pokojného bojovníka rozvíjí tuto filozofii ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY