Tanec trosečníků

Tanec trosečníků - Iva Procházková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Procházková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tanec trosečníků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tanec trosečníků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Procházková. Číst Tanec trosečníků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co by zbylo z fungující civilizace, kdyby ji zachvátila smrtící pandemie? Zkušená spisovatelka Iva Procházková vytvořila ve své nové próze svébytnou antiutopii, zachycující novodobou zkázu lidstva. Sleduje ji očima teenagera, který nechce prožít život v ústraní, nyní ho však měsíce strávené daleko od běsnění neznámého viru zachraňují. Svět se propadl do chaosu, morálka a lidské hodnoty vzaly zasvé, zpustošenou zemí se toulají osamělí trosečníci. Podaří se hrdinovi nalézt v sobě i ve vnějším světě pozitivní síly a naději?


...trosečníků. Hlavním hrdinou zneklidňující prózy, která žánrově zabíhá do antiutopie, je romský mladík Mojmír Demeter ... Havajské tance v podání Trosečníků: Kdo se vlnil lépe ... ... . Vyrostl v dětském domově, vyučil se kuchařem, má kamaráda gádžu Egona Weise a plánují spolu, že vydělají spoustu peněz, podívají se k Mrtvému moři, aby na vlastní oči spatřili kolébku naší civilizace, a po návratu si chtějí ... Český-jazyk.cz - HLEDANÝ VÝRAZ: Tanec trosečníků. Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz, omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat ... Tanec trosečníků - Knihkupectví Luxor ... .cz - HLEDANÝ VÝRAZ: Tanec trosečníků. Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz, omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.. Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě ... Če...SOUVISEJÍCÍ KNIHY