Tři muži v automobilu

Tři muži v automobilu - Miroslav Macek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Macek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři muži v automobilu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tři muži v automobilu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Macek. Číst Tři muži v automobilu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nerozluční přátelé Jiří, Harris, Jerome a jejich psí společník Montmorency vyrážejí na další společnou dovolenou. Po zážitcích na lodi a bicyklu se vydávají do Hamburku, Berlína, Prahy, Chocně a Kopřivnice. Svou cestou plnou dobrodružství i přátelského špičkování vzdávají hold anglickému humoru, nádherné době přelomu 19. a 20. století, kdy se zdálo být všechno možné, i průkopníkům automobilismu. A to obzvláště těm kopřivnickým.


...ži v automobilu Miroslav Macek. Pokračování legendárního britského románu od autora bestselleru Saturnin se vrací ... RECENZE: Saturnin byl lepší. Macek navázal na Jeromeho Tři ... ... . Nerozluční přátelé Jiří, Harris, Jerome a jejich psí společník Montmorency vyrážejí na další společnou dovolenou. Po zážitcích na lodi a bicyklu se vydávají do Hamburku, Berlína, Prahy, Chocně ... Tři muži ve člunu byla hodně zvláštní kniha a neseděla mi. A zde se autor pokouší napodobit styl J.K.J., ale výsledek je nudný a vůbec není vtipný. Jak zmiňuje sám autor ... Kniha Tři muži v automobilu - Miroslav Macek | knizniklub.cz ... . A zde se autor pokouší napodobit styl J.K.J., ale výsledek je nudný a vůbec není vtipný. Jak zmiňuje sám autor v úvodu, že když dostal nabídku napsat pokračování, řekl ne. Měl u toho zůstat a opravdu to nepsat. Knihu Tři muži v automobilu plnou laskavého humoru napsal Miroslav Macek, autor bestselleru Saturnin se vrací. Tři nerozluč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY