Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství

Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství - Adam Frost | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Adam Frost
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Frost. Číst Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Detektiv Lišák Vilda v hlavní roli detektivní série příběhů pro děti. Vilda je opravdový akční superhrdina – zvládá skoky z mrakodrapů, zdolává podzemní chodby i horské vrcholy a jeho rychlé přesuny z jedné části světa na druhou jsou pověstné! Z tokijských ulic na australské pláže! Detektiv Vilda pátrá po zvířeti, které falšuje výsledky televizní kuchařské soutěže Šéfkuchař. Bojovný nindža je ale rozhodnutý, že se lišáka zbaví. Dokáže Vilda zachovat klid a vyřešit případ dřív, než ho ničema rozseká na kusy?


... Detektiv Lišák -- Jak chutná dobrodružství - Adam Frost ... Detektiv Lišák - Pavučina lží - Frost, Adam - Megaknihy.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Detektiv Lišák Vilda v hlavní roli detektivní série příběhů pro děti. Vilda je opravdový akční superhrdina ... Detektiv Lišák Vilda v hlavní roli detektivní série příběhů pro děti. Vážení čtenáři, při objednávce nad 399,- od nás m ... Kniha Detektiv Lišák 4 - Jak chutná dobrodružství - Adam ... ... . Vážení čtenáři, při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL, ... Detektiv Lišák 4: Jak chutná dobrodružství. Detektiv Lišák - Jak chutná dobrodružství Autor: Frost, Adam Nakladatel: Nava EAN: 9788072115471 ISBN: 978-80-7211-547-1 Originál: Fox I...SOUVISEJÍCÍ KNIHY