Kulti

Kulti - Mariana Zapata | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mariana Zapata
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kulti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kulti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mariana Zapata. Číst Kulti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti.Když Sal v dětství viděla v televizi Reinera Kultiho, jak dává gól, inspiroval ji, aby taky začala hrát fotbal a tvrdě na sobě dřela. Z okouzlené holčičky se stala silná žena a skvělá fotbalistka. Teď, o pár let později, přichází její idol jako asistent trenéra. Jenže fotbalista, do nějž byla kdysi platonicky zamilovaná, a muž, který se stal jejím trenérem, jako by byli dva různí lidé. Je zachmuřený, samotářský a neurvalý. Vytáhne ho Sal z jeho ulity?


... another masterfully crafted slow burn contemporary romance from the slow burn queen Mariana Zapata ... read Kulti online free by Mariana Zapata ... . Sal Casillas is a professional soccer player living in Houston, Texas. She has always been driven to achieve great things. When the new season is beginning, imagine her horror and surprise to discover that one of her new coaches is none ... Kulti is definitely a slow burn romance with plenty of angst, drama, chemistry and sexual heat. What I loved about this book is sexy Reiner Kulti who is the star of the football world. He was s ... King Kutter 6' Kulti-Packer - KP-72-L-YK | Blain's Farm ... ... . What I loved about this book is sexy Reiner Kulti who is the star of the football world. He was such an arrogant ass but I couldn't help falling in love with him especially when the author showed his soft sweet and protective side. Kulti is located at latitude 23°43'60N and longitude 86°50'60E at an elevation of 114 meters. Asansol is composed of...SOUVISEJÍCÍ KNIHY