Mládí v hajzlu VI. - Mladík v Nevadě: Deník mladšího bratra Nicka Twispa

Mládí v hajzlu VI. - Mladík v Nevadě: Deník mladšího bratra Nicka Twispa - C. D. Payne | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
C. D. Payne
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mládí v hajzlu VI. - Mladík v Nevadě: Deník mladšího bratra Nicka Twispa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mládí v hajzlu VI. - Mladík v Nevadě: Deník mladšího bratra Nicka Twispa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C. D. Payne. Číst Mládí v hajzlu VI. - Mladík v Nevadě: Deník mladšího bratra Nicka Twispa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vypravěčem šestého - a závěrečného - dílu kultovní řady o Nicku Twispovi je jeho patnáctiletý bratr Noel Wescott. Stejně jako Nick i Noel zjišťuje, že zamilovat se není jen tak… Série bouřlivých patálií jej donutí opustit poklidný domov v nevadském zapadákově a skrývat se před otravnými policajty. Noel se dává dohromady s dcerou Paula Saundera a snaží se vypátrat, co se před lety ve skutečnosti odehrálo mezi Nickem a Sheeni. Setká se Nick se svou dávno ztracenou láskou? Podaří se Noelovi odhalit tajemství, kterým je jeho rodina obestřena? To vše - a mnohem více - se dozvíte v tomto novém, mimořádně vtipném příběhu, který nabízí napětí i velmi nečekané rozuzlení.


...v hajzlu (anglicky: Youth in Revolt) je heptalogie od amerického spisovatele C ... 2 Kolekce knih 30ks - Praha 1 - Bazoš.cz ... . D. Payna.Do češtiny přeložila Tamara Váňová (1. až 6. díl) a Naďa Funioková (7. díl a 8. díl) . Je určena především pro dospívající. V ich-formě pojednává o fiktivním pubertálním chlapci Nicku Twispovi, který pochází z Oaklandu v Kalifornii. Mládí v hajzlu VI.-Mladík v Nevadě,bylo velmi dobré čtení ,ale bohužel né tak dobré jako deník Nicka Twista...jelikož v tomhle posledním díle nám ukázali že vztah Sheeni a Nicka by ... Mládí v hajzlu VI. - Mladík v Nevadě -- Deník mladšího ... ... ...jelikož v tomhle posledním díle nám ukázali že vztah Sheeni a Nicka byl omyl..vždyť jak jsme se dočetly tak oni si vlastně už nerozuměli,neměli si co říct...a to mě mrzí. Mládí v hajzlu VI. - Mladík v Nevadě -- Deník mladšího bratra Nicka Twispa - Payne, C. D. ; Vypravěčem šestého - a závěrečného - dílu kultovní řady o N...SOUVISEJÍCÍ KNIHY