O rackovi a kočce, která ho naučila létat

O rackovi a kočce, která ho naučila létat - Luis Sepúlveda | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Luis Sepúlveda
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O rackovi a kočce, která ho naučila létat.pdf


Chcete si knihu přečíst?O rackovi a kočce, která ho naučila létat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luis Sepúlveda. Číst O rackovi a kočce, která ho naučila létat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Světově proslulý spisovatel Luis Sepúlveda kdysi slíbil svým dětem, že pro ně napíše příběh, který nejen podněcuje fantazii a důvtip, ale zároveň ukazuje, jak lépe poznat svět, mít ho rád, a tak o něj pečovat s větším porozuměním. Tak se zrodilo toto vyprávění o dobrodružstvích racka a kočky, která ho naučila létat. Vyprávění, které znají čtenáři v mnoha zemích světa. Racek Kenga uvízl v černé mazlavé ropě, která unikla do moře při havárii lodě. Než naposledy vydechne, z posledních sil doletí do nejbližšího přístavu a přistane na balkoně, kde se právě sluní Zorbas, velký černý kocour. Před zraky užaslého Zorbase snese své poslední vejce. Kocour stojí nyní před těžkým úkolem, jak se postarat o vylíhlé mládě a splnit tři neobvyklé sliby, které dal racčí mámě. Zorbas je ovšem kocour s nezlomným smyslem pro čest a jeho slib zavazuje všechny kočky z přístavu, tedy i jeho kamarády Secretária, Vševědu, Protivětra a Colonella, kteří mu s nelehkým úkolem pomohou. Mladého racka nesežerou, jak by udělala každá obyčejná kočka, ale stanou se jeho rodiči a ochránci. Jenže jak mohou čtyři kočky naučit malé ptáče létat?Knížka O rackovi a kočce, která ho naučila létat je příběhem o tom, co všechno jsou rodiče schopni udělat pro své děti. Je také příběhem o toleranci, přátelství, odpovědnosti a síle lásky, která dokáže překlenout všechny rozdíly.


...i a kočce, která ho naučila létat Autor: Sepúlveda, Luis Nakladatel: Rybka Publishers EAN: 9788087067017 ISBN: 80-87067-01- Originál: Historia de una gaviota y del gato que le enseno a volar Překlad: Hofbauerová, Tereza Ilustrace: Boldrini, César Augusto Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok ... O rackovi a kočce, která ho naučila létat - bazar ... ... ... Nicméně například „O rackovi a kočce, která ho naučila létat" patří zcela jistě mezi příběhy, které opravdu můžu doporučit. Jedná se o to, že jistý racek se chystá už brzy snést vajíčko. Ovšem nějak se nepočítalo s tím, jaká katastrofa se udála. Racek byl v moři, když se do něj vylila nafta. Vydal Radioservis, a.s. www.radioteka.cz Audioverze světově proslulého příběhu o dobrodružství kočky a racka. V hlavních rolích účinku ... 2CD Luis Sepúlveda - O rackovi a kočce, která ho naučila ... ... . Jedná se o to, že jistý racek se chystá už brzy snést vajíčko. Ovšem nějak se nepočítalo s tím, jaká katastrofa se udála. Racek byl v moři, když se do něj vylila nafta. Vydal Radioservis, a.s. www.radioteka.cz Audioverze světově proslulého příběhu o dobrodružství kočky a racka. V hlavních rolích účinkují Ivan Trojan, Klára S... O rack...SOUVISEJÍCÍ KNIHY